Pedály

Zde Vám nabídneme ty nejpoužívanější a nejlepší pedály pro biketrialové a cyklotrialové skákání. Jedná se zejména o dva typy a to platformové a klíckové pedály. Jelikož je potřeba aby byly pedály co nejlehčí a přitom perfektně držely nohu, je občas složité vybrat ten správný model. Důležitá jsou např. i průmyslová ložiska pedálů a další drobnosti jako např. velice lehké titanové osičky.

Aktivní filtry

Cena 950 Kč

Single Cage znamená jednu klícku pedálu. Pedály jsou díky jedné klícce velice lehké a přitom si zachovají širokou základnu. Nejvyužívanější pedály jsou právě klíckové. Nízká váha, vyměnitelná klícka a krásně ostré výstupky (není možné že by klouzala noha po pedálu).

Cena 1 033 Kč

Klíckové / ohrádkové pedály WAW SIMPLE CAGE jsou nejpoužívanější formou trialových pedálů. Díky vysokým zubům po těchto pedálech neklouže bota a kolo tak získá na lepší ovladatelnosti (je ale nutné brát zřetel na vyšší opotřebení podrážky boty). Díky jedné ohrádce / klícce jsou velice lehké. Pedály jsou široké a vyhovují tak i větším botám, protože...

Cena 207 Kč

Náhradní osičky do magnesiových / hliníkových pedálů Wellgo / Force MG-1 a podobné modely. Osičky jsou vyrobeny z pevné oceli Cr-Mo. V setu je pravá i levá osička pedálu. Váha celého setu 146g.

Cena 645 Kč

Platformové BMX pedály vyrobené z PVC. Široká nášlapná plocha takže pedál netlačí do nohy. Plastové piny s dalšími výstupky které zvyšují stabilitu nohy na pedálu. Lehká PVC plastové pedály které se hodí zejména na street-trialová kola a ježdění. Při pádech neničíte drahé hliníkové pedály, takže se hodí i pro začátečníky, kteří často padají a nechtějí...

Cena 893 Kč

Jednoklíckové pedály jsou nejpoužívanější formou trialových pedálů. Díky vysokým zubům po těchto pedálech nekolouže noha. Díky jedné ohrádce (klícce) jsou velice lehké. Velká šířka zaručuje pohodlí pro vaše chodidla, protože netlačí do jedné úzké části boty. Pedály BONZ jsou vyrobeny z velice pevného hliníku 7075-T6 a dostaly se na váhu 298g!

Cena 893 Kč

Jednoklíckové pedály Single Cage jsou nejpoužívanější formou trialových pedálů. Díky vysokým zubům po těchto pedálech nekolouže noha. Díky jedné ohrádce (klícce) jsou velice lehké. Díky veliké šířce jsou pohodlné, protože netlačí do jedné úzké části boty. 

Cena 950 Kč

Plastové / nylonové pedály které nabízí velice příznivou cenu, ale bez dalších kompromisů. Pedály VP-532 Mirage kombinují velice pevný nylon zpevněný skelnými vlákny s ocelovými piny. Perfektně tvarované tělo je tenké s lehce zkoseným profilem. Piny je možné vyměnit za nové a jsou v pedály uchyceny pomocí malých matiček, které slouží jako protikus. Cr-Mo...