close

This website makes use of cookies to enhance browsing experience and provide additional functionality. For more info see: Privacy Policy terms.

Filter By

Availability

Availability

Brand

Brand

Material

Material

Price

Price

  • Kč335.00 - Kč600.00

Screw-on

Crew-on singlespeed sprockets for trials and biketrials bikes. Screw-on sprockets have a screw with wich can be assembled on cranks or hubs. We do offer range of screw-on sprockets with various number of teeths or the position of teeths which can be on side or in the middle of the cog base. Aluminium or steel cogs are available. Steel sprockets are very durable and aluminium ones are very light and they are used on racing trials bikes.

Active filters

Price Kč420.00

Šroubovací pastorek CREWKERZ. Pastorek je určený pro náboje, nebo kliky se závitem, kde se pastorek šroubuje nikoliv nasazuje. 12T / 13T / 15T verze resp. pastorek je určený pro 20/26" kola! Pevná konstrukce z Cr-Mo v černé barvě. Zuby u kraje základny.

Price Kč420.00

Šroubovací pastorek CREWKERZ. Pastorek je určený pro závitové náboje, resp. ty náboje, kde se pastorek šroubuje nokoliv nasazuje. 12/13/15zubů resp. pastorek je určený pro 20/26" kola! Pevná konstrukce z Cr-Mo v černé barvě.

Regular price Kč600.00 -Kč150.00 Price Kč450.00

Jestli chceš odhodit každý možný gram ze svého trialového kola, je tu jedna z dalších variant! Hliníkový pastorek! Opravdu light trialové kolo musí být dotažené do každého detailu a hliníkový pastorek OBR na něm nesmí chybět!

Price Kč600.00

Hliníkový pastorek od CLEAN je skvělou variantou jak odlehčit vaše trialové zadní kolo o další gramy. Černá anodizovaná barva a velice široká 12mm základna. Klasický závit s možností instalace na náboj.