26" rear rims

26" ráfky pro biketrialová kola jsou v mnoha ohledech odlišné od klasických ráfků pro MTB apod. Přední biketrialové ráfky disponují množstvím děr mezi dráty a jsou většinou jednostěnné. Díky otvorům jsou ráfky lehké, ale přitom velice pevné. Ráfky pro trial jsou také široké mnohem širší než klasické MTB ráfky a díky tomu se pneumatika při skocích mnohem méně žvýká a je tak zajištěna přilnavost k povrchu. Boční brzdová stěna ráfku je také silnější aby bylo možné brousit boky ráfku a docílit tak vyššího brzdového účinku.

Active filters

Rim 26" CLEAN PRO | rear | 47mm

Price 1,600 Kč

Trials rim 26" CLEAN TRIALS PRO is made from 6061 T6 aluminium alloy. It is one of the lightest rims on the trials market. CLEAN PRO rim have special profile which brings amazing braking power when rim brakes are used. Thanks to the new profile you can use also very low presure in the tyre. Rim...

Rim 26" JAVAX rear 46mm

Price 1,250 Kč

Díly Javax jsou vyráběny na Taiwanu v již zaběhlých továrnách s trialovými komponenty. Jejich kvalita se tak odráží v každém kousku díky dlouholetým zkušenostem! Nízká cena a vysoká kvalita to je Javax!

Rear rim 26" HASHTAGG | 47mm | black

Price 1,770 Kč

The HASHTAGG rear trial very light rim is very popular among many riders. The rim has a W-shaped profile which allows for better wheel spacing and the correct angle of the nipples. The centre line of the rim's braking surfaces is then in the centre of these sidewalls, which increases braking...

Ráfek 26" CLEAN V2 47mm

Price 950 Kč

Lehký, pevný ráfek od CLEAN TRIALS s parádním brzdným účinkem! Tenhle ráfek je prostě záležitost, kterou musíš mít pokud chceš uspořit váhu a přitom si zachovat brzdný výkon! Perfektní materiál s vysokými bočnicemi pro delikátní nastavení špalků!

Rim 26" WAW LIGHT rear 47mm

Price 1,500 Kč

Trials rim WAW LIGHT is a successor of previous model WAW rim, which were very light. New model range aims to durability and thanks to H profile, which improves braking power and is very strong!