close

This website makes use of cookies to enhance browsing experience and provide additional functionality. For more info see: Privacy Policy terms.

20” forks for biketrials and trials. Light carbon or aluminium forks.

20” forks

Vidlice pro biketrialová a cyklotrialová kola jsou vždy pevné vidlice bez odpružení. To z toho důvodu aby se vždy přeneslo maximální množství energie jezdce do kola a do samotného skoku. Vidlice mají uchycení na hydraulický či mechanický kotouč typu PM nebo IS popř. uchycení pro ráfkovou hydraulickou brzdu. Vidlice na trialová kola jsou vyrobeny z lehkých slitin hliníku se zesílením v nejnamáhanějších částech.

Price Kč3,300.00

Klasická pevná trialová vidlice s krkem 1 1/8" a uchycením na kotouč. Post Mount resp. PM přímé uchycení brzdiče. Velice pevná se zesílením krku v nejpotřebnějších částech pro prasknutí. Pevná, ale přitom lehká vidlice s váhou pouhých 771g.

Price Kč3,300.00

Klasická pevná trialová vidlice s krkem 1 1/8" a uchycením na ráfkovou hydraulickou brzdu (4-šrouby) resp. pro brzdy typu Magura HS33 a jí podobné. Velice pevná se zesílením krku v nejpotřebnějších částech pro prasknutí. Pevná, ale přitom lehká vidlice s váhou pouhých 789g.

Price Kč3,550.00

Light aluminium fork from ROCKMAN BIKES designed for disc rotor brake with PM (Post Mount). Fork is 20" size, designed for small trials bikes. Tapered steerer tube with 1,5" crown race. Thanks to the tapered steerer tube, this fork is one of the strongest on the market. Thicker steerer tube wall.

Price Kč4,300.00

Pevná trialová vidlice s rozšířeným krkem z 1 1/8" na 1,5" (tapered). Hliníková konstrukce ze slitiny 7005 T6 a s brzdovými úchyty na ráfkovou hydraulickou brzdu (4 šrouby). Extrémně pevná vidlice standardně dodávaná na kolech CLEAN X2.

Price Kč4,300.00

Pevná trialová vidlice s rozšířeným krkem z 1 1/8" na 1,5" (tapered). Hliníková konstrukce ze slitiny 7005 T6 a s brzdovými úchyty na kotoučovou brzdu (Post Mount). Extrémně pevná vidlice standardně dodávaná na kolech CLEAN X2.

Image Fork 20" SCORPIO ANGEL S20
  • New product
Price Kč4,900.00

Light trials fork for 20" trial bikes from SCORPIO BIKES. Tapered steerer tube with 5mm thickness for 1,5" bottom bearing. PM (direct) brake mount. Extremly strong and stiff from aluminium alloy 7005-T6 with dropout holes for 10mm hub axle. Fork is designed for semi-integrated (internal) headsets. Steerer tube fits star nut with 21mm diameter. Weight 745g.

Image Fork 20" CLEAN CARBON X2...
  • Carbon
  • Free Shipping
Price Kč9,500.00

Aktualizovaná trialová karbonová vidlice CLEAN X2 RIM/DISC z díly CLEAN TRIALS! Vidlice vychází z předchozího úspěšného modelu a nabízí několik vylepšení! Vidlice je velice lehká a přeci pevná! Hliníková výztuha a tapered 1,5" krk dělají z této vidlice perfektní kousek!

Image Fork 20" CREWKERZ WAW...
  • Carbon
  • Free Shipping
Price Kč11,300.00

Carbon trials fork from CREWKERZ! Model WAW DISC - made for hydraulic disc brakes. Unique construction designed directly from WPP which came from very popular model of carbon fork with thru axle which you can find on JEALOUSY, or JEALOUSY ULTIMATE bikes. Fork was tested CREWKERZ team riders like Raphael Pils!

Image Fork 20" CREWKERZ WAW...
  • Carbon
  • Free Shipping
  • New
Price Kč11,300.00

Carbon trials fork from CREWKERZ! Model WAW DISC - made for hydraulic disc brakes. Unique construction designed directly from WPP. Very popular model of carbon fork with thru axle which you can find on JEALOUSY, or JEALOUSY ULTIMATE bikes. Fork was tested CREWKERZ team riders like Raphael Pils and Charlie Rolls!

Load more
That's all