close

This website makes use of cookies to enhance browsing experience and provide additional functionality. For more info see: Privacy Policy terms.

Filter By

Color

Color

Chain wide

Chain wide

Price

Price

  • 371 CZK - 538 CZK

Chains

Šlapání do pedálů je jedna věc, přenos síly z pedálů do kola je věc druhá. O tu druhou se postará právě pevný řetěz a čím kvalitnější řetěz, tím lepší přenos síly! Pokud hledáte opravdu kvalitní a ověřené řetězy samotnými jezdci, máme co potřebujete. Ať už preferujete půlčlánkový řetěz, nebo klasický singlespeed resp. řetěz pro jeden převod, máme pro Vás několik modelů obou variant. Nezapomínejte, že díky kvalitnímu řetězu a jeho pravidelné údržbě či výměně, můžete předejít nechtěným pádům či v tom horším případě, samotným zraněním.

Active filters

Price 372 CZK

KMC je proslusým výrobcem řetězů pro celou škálu cyklistických sportů a nejnom pro ně. Jejich řetězy patří mezi nejlepší na světě a díky svému širokému spektru působnosti si vybere naprosto každý.

Price 372 CZK

Chain for singlespeed bikes, e-bikes, but also for trials bikes. This chain becomes from his previous model Z610HX, which is favourite one of many riders around the world. Light but still incredibly strong!

Price 496 CZK

Very light chain from KMC tested by many TOP riders in world. X9-93 is made for 9 speed cassettes but it can be used for singlespeed bikes. Weight is 288g in total lenght of 114 links.

Price 537 CZK

Velice lehký řetěz od KMC otestovaný mnoha TOP jezdci světa. X9L je původně řetěz určený pro 9 převodové kazety, ale svoje kvality prokázal i na trialových soutěžích po celém světě, kde se využívají jedno převodová kola (singlespeed). Váha 290g je naprosto perfektní a dovoluje shodit nějaký ten gram bez ztráty pevnosti!