New products

Top sellers

Filter By

26" tyres for trials and biketrials. Light rear and front tyres.

26" tyres

26" pneumatiky které nabízíme jsou určené nejenom pro biketrial a cyklotrial, ale najdou uplatnění i u klasických MTB kol. Vybíráme pro Vás lehké 26” pneumatiky, které jsou ale odolné vůči proražení při skákání po překážkách. Při výběru pneumatiky je třeba brát v úvahu i váhu jezdce a dle toho vybírat váhu resp. odolnost pneumatiky. Lehká pneumatika těžkého nepodrží a stejně tak těžká lehkému nepřinese nic než zbytečnou námahu při každém skoku.

Price 1450.00 Kč

Aktualizovaný model pneumatiky CONTINENTAL TRAIL KING 2,4" s vložkou Protection Apex která zvyšuje odolnost proti proražení a snižuje tak šanci defektu. Velice přilnavá úprava BlackChilli compound přispívá k vysoké přilnavosti a podrží v těch nejtěžších podmínkách. Nově nižší váha o cca 135g oproti předchozí verzi 2017!

Price 1500.00 Kč

Pneumatiku Continental Cross King popisuje výrobce jako tzv. Trail All-rounder, resp. pneumatiku, která podrží vždy a všude. Model Cross King nabízí skvělou přilnavost díky patentované směsi Black Chilli, nízkou váhu (kevlarová pneumatika), nízký odpor díky profilu který se snadno adaptuje povrchu.

Price 1320.00 Kč

Lehká pneumatika vyrobená společností VeeTireCo a navržená ve spolupráci značek Crewkerz a Ozonys! Trialové specifický design s nízkým dezénem pro úsporu váhy! Kevlarová konstrukce pro další snížení hmotnosti penumatiky!

Price 1450.00 Kč

Lehká pneumatika vyrobená společností VeeTireCo a navržená ve spolupráci značek Crewkerz a Ozonys! Trialové specifický design s velice přilnavým dezénem. Kevlarová konstrukce pro další snížení hmotnosti penumatiky!