Rims

Biketrialové a cyklotrialové ráfky jsou další velice podstatnou částí kola. Jelikož jsou na ně kladeny vysoké nároky, musejí být ráfky pevné a lehké. Je tedy nutné trialový ráfek vybírat obezřetně a určit si několik pravidel které Vám pomohou s výběrem. Velikost ráfku, zda se jedná o 19”, 20” 24” nebo 26” ráfek je základním atributem, dle kterého se rozlišují. Jako další je jeho šířka a v neposlední řadě také jeho případná nosnost, kterou vzhledem ke své váze dokáže unést. biketrialové i cyklotrialové ráfky jsou z velké části odlehčeny děrami mezi dráty a jsou jednostěnné.

Active filters

Páska do ráfku CREWKERZ 19" 38mm

Price Kč70

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 38mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Páska do ráfku CREWKERZ 26" 38mm

Price Kč70

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 38mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Sticker for CLEAN rims | 19"

Price Kč521

CLEAN TRIALS rim sticker for wheel diameter 19", which will decorate your trials bike to perfection! Sitcker is made for both sided 8pcs of stickers (4pcs for each side). The install manual is included!

Páska do ráfku CREWKERZ 26" 25mm

Price Kč70

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 25mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Rim 20" KABRA ARO front 32mm

Price Kč992

Kabra je čistě trialová společnost založená v roce 2009 ve Valencii a to jezdcem mezinárodního formátu Juanda de la Peňa. Juanda se pustil do vlastních návrhů závodních speciálů, které sám testuje a důvěřuje jim na mezinárodních soutěžích!

  • On sale!

Rim 26" CLEAN PRO | front | 32mm

Price Kč1,289

Trials rim 26" CLEAN TRIALS PRO is made from 6061 T6 aluminium alloy. It is one of the lightest rims on the trials market. CLEAN PRO rim have special profile which brings amazing braking power when rim brakes are used. Thanks to the new profile you can use also very low presure in the tyre. Rim...

Rim tape CLEAN | 26" x 47mm

Price Kč99

Rim tape for wide trials rims from CLEAN TRIALS. Flexible nylon black rim tape with white logo graphics CLEAN TRIALS. Rim tape is 47mm wide so it can be used with almost all trials rims on the market. Made for 26" rims. Rim tape keeps the inner tube safe before damage from sharp rim edges and...

Rim 20" WAW LIGHT 31mm

Price Kč1,074

Trials front rim WAW LIGHT is a successor of previous model WAW rim, which were very light. New model range aims to durability and thanks to H profile, which improves braking power and is very strong!

Ráfek 20" CLEAN V3 34mm

Price Kč744

Lehký biketrialový / cyklotrialový ráfek o průměru 20" a šířce 34mm. Ráfek je určený na přední kolo, ale je možné jej oužít i na kolo zadní pokud je jezdec lehčí (zejména u dětských kol). Ráfek má paralelní boční stěny (rovné) a je vyroben z velice pevné slitiny hliníku 6061 T6. Jednostěnný ráfek...

Ráfek 24" OBR 47mm

Price Kč792 Regular price Kč992

Velice lehký 24" ráfek od OBR Bikes! Ráfek má speciálně navržený tvar v průřezu do písmene H. Díky tomuto tvaru je docíleno perfektní pevnosti při tlaku brzdových špalků na bočnice ráfku a díky tomu zvýšení brzdného účinku! Kdo nezkusí...nepochopí!

  • -Kč200
  • - Kč200

Páska do ráfku CREWKERZ 20" 25mm

Price Kč70

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 25mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Rim 26" JAVAX rear 46mm

Price Kč1,033

Díly Javax jsou vyráběny na Taiwanu v již zaběhlých továrnách s trialovými komponenty. Jejich kvalita se tak odráží v každém kousku díky dlouholetým zkušenostem! Nízká cena a vysoká kvalita to je Javax!