close

This website makes use of cookies to enhance browsing experience and provide additional functionality. For more info see: Privacy Policy terms.

Rims

Biketrialové a cyklotrialové ráfky jsou další velice podstatnou částí kola. Jelikož jsou na ně kladeny vysoké nároky, musejí být ráfky pevné a lehké. Je tedy nutné trialový ráfek vybírat obezřetně a určit si několik pravidel které Vám pomohou s výběrem. Velikost ráfku, zda se jedná o 19”, 20” 24” nebo 26” ráfek je základním atributem, dle kterého se rozlišují. Jako další je jeho šířka a v neposlední řadě také jeho případná nosnost, kterou vzhledem ke své váze dokáže unést. biketrialové i cyklotrialové ráfky jsou z velké části odlehčeny děrami mezi dráty a jsou jednostěnné.

Active filters

Páska do ráfku 20” kola VIZ...
  • Sale
0
0
0
0
Regular price Kč75.00 -Kč15.00 Price Kč60.00

Výrobce VIZ Biketrial se na trhu již dobře usadil a jeho komponenty jsou hojně využívány i mezi profi jezdci jako např. Wesley Belaey. VIZ si dává na svých komponentech záležet. Barevnost a kvalita jeho výrobků je opravdu jedinečná!

Price Kč80.00

Black rim tape for 26" rims. Rim tape is 40mm wide. Made for rear trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Price Kč80.00

Black rim tape for 19" rims. Rim tape is 40mm wide. Made for rear trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Load more
That's all