Rims

Biketrialové a cyklotrialové ráfky jsou další velice podstatnou částí kola. Jelikož jsou na ně kladeny vysoké nároky, musejí být ráfky pevné a lehké. Je tedy nutné trialový ráfek vybírat obezřetně a určit si několik pravidel které Vám pomohou s výběrem. Velikost ráfku, zda se jedná o 19”, 20” 24” nebo 26” ráfek je základním atributem, dle kterého se rozlišují. Jako další je jeho šířka a v neposlední řadě také jeho případná nosnost, kterou vzhledem ke své váze dokáže unést. biketrialové i cyklotrialové ráfky jsou z velké části odlehčeny děrami mezi dráty a jsou jednostěnné.

Active filters

Páska do ráfku 20” kola VIZ...
0
0
0
0
Regular price 62 CZK Price 47 CZK

Výrobce VIZ Biketrial se na trhu již dobře usadil a jeho komponenty jsou hojně využívány i mezi profi jezdci jako např. Wesley Belaey. VIZ si dává na svých komponentech záležet. Barevnost a kvalita jeho výrobků je opravdu jedinečná!

Price 66 CZK

Black rim tape for 24" rims. Rim tape is 40mm wide. Made for trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Price 66 CZK

Black rim tape for 26" rims. Rim tape is 30mm wide. Made for trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Price 66 CZK

Black rim tape for 19" rims. Rim tape is 40mm wide. Made for rear trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Price 66 CZK

Black rim tape for 20" rims. Rim tape is 30mm wide. Made for trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Price 66 CZK

Black rim tape for 26" rims. Rim tape is 40mm wide. Made for rear trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Price 66 CZK

Black rim tape for 24" rims. Rim tape is 30mm wide. Made for trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Price 70 CZK

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 25mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Price 70 CZK

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 38mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.