New products

Top sellers

Brake clamps for hydraulic rim brakes Magura types HS33 with 4-bolts

Brake clamps

Objímky ráfkových hydraulických brzd typu Magura HS. U nás najdete různé modely od těch, které jsou kované (jako např. originální Magura objímky), nebo ty které jsou vyrobené na CNC strojích. Všechny nabízené modely jsou kompaktibilní s brzdami pro 4-šrouby.

Price Kč850.00

Brake clamps made for trials brakes / slave cylinders / calipers Magura HS33  and HS11. Clamps are made from high durable aluminium alloy 7075-T6. Made on CNC machines with black anodised finish. With there brak clamps is not necessary use distance plastic Magura ring.

Price Kč590.00

Firma Magura se zabývá výrobou brzd již několik let a má na svém kontě i legendární ráfkovou hydraulickou brzdu, kterou značí HS33 již od jejího vzniku. V průběhu let prošla několika změnami a vylepšeními. Zde si můžete zakoupit náhradní brzdový třmen HS33/HS11.

Price Kč30.00

Firma Magura se zabývá výrobou brzd již několik let a má na svém kontě i tuto legendární ráfkovou hydraulickou brzdu, kterou značí HS33 již od jejího vzniku. V průběhu let prošla několika změnami a vylepšeními a nyní jí můžete mít v její poslední verzi.

Price Kč890.00

Brzdové objímky CREWKERZ WAW jsou lehké a pevné, frézované na CNC strojích z jednoho kusu kovu. Pro použití jsou třeba O-kroužky na třmeny brzd.

Price Kč850.00

Brzdové objímky určené pro trialové rámy, resp. rámy se 4 šroubým uchycením brzdičů Magura HS33/HS11. Objímky jsou bez distančních o-kroužků (= špalky jdou vždy přesně rovně na ráfek). Lehké objímky z pevné hliníkové slitiny frézované z jednoho kusu kovu na CNC strojích.

Price Kč950.00

Brake clamps CLEAN TRIASL 3D made for trials frames with 4 bolt brake mounts Magura HS33/HS11 type. Brake clamps including washers made from aluminium alloy. Light brake clamps made from one piece of aluminium on CNC machin.