Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Značka

Značka

Uchycení brzdy

Uchycení brzdy

Krk vidlice

Krk vidlice

Vidlice 26”

Vidlice pro biketrialová a cyklotrialová kola jsou vždy pevné vidlice bez odpružení. To z toho důvodu aby se vždy přeneslo maximální množství energie jezdce do kola a do samotného skoku. Vidlice mají uchycení na hydraulický či mechanický kotouč typu PM nebo IS popř. uchycení pro ráfkovou hydraulickou brzdu. Vidlice na trialová kola jsou vyrobeny z lehkých slitin hliníku se zesílením v nejnamáhanějších částech.

Aktivní filtry

Cena 3 388 Kč

Druhá verze hliníkové vidlice od CLEAN TRIALS. U této verze došlo k odlehčení o celých 138g oproti původní verzi a drobným změnám v designu patek a uchycení ráfkové brzdy. Tato pevná trialová vidlice je vybavena rozšířeným krkem z 1 1/8" na 1,5" (tapered). Hliníková lehká konstrukce s brzdovými úchyty na ráfkovou brzdu (4-šrouby). Extrémně pevná vidlice...

Cena 2 727 Kč

Klasická pevná trialová vidlice s krkem 1 1/8" a uchycením na ráfkovou hydraulickou brzdu (4-šrouby) resp. pro brzdy typu Magura HS33 a jí podobné. Velice pevná se zesílením krku v nejpotřebnějších částech pro prasknutí. Pevná, ale přitom lehká vidlice s váhou pouhých 821g.

Trialová karbonová vidlice 26" CLEAN TRIALS CARBON K1 | V2 | RIM
  • Karbon
  • Doprava zdarma
Cena 8 430 Kč

Karbonová trialová pevná vidlice CLEAN TRIALS K1 ve verzi V2 na ráfkovou brzdu. Vidlice vychází z předchozího úspěšného modelu CLEAN CARBON X2 a nabízí několik vylepšení! Vidlice je velice lehká a přeci pevná! Hliníková výztuha a tapered 1,5". Určena pro klasické náboje bez pevné osy s možností předělání na pevnou 12mm osu.

Cena 9 504 Kč

Karbonová trialová vidlice WAW na kotoučovou brzdu, ale také ráfkovou hydraulickou brzdu typu (4-šrouby - IDM). Vidlice je vyrobena z velice kvalitního karbonového vlákna. Krk vidlice je potažený kevlarem a nohy jsou určeny pro náboj s pevnou osou o průměru 9mm. Jedná se o velice vyspělou trialovou karbonovou vidlici! Vyvinuta ve spolupráci s mistrem...