zavřít

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Další informace viz.: Podmínky ochrany osobních údajů.

Filtrovat podle

Barva

Barva

Šířka řetězu

Šířka řetězu

Cena

Cena

  • 371 Kč - 538 Kč

Řetězy

Šlapání do pedálů je jedna věc, přenos síly z pedálů do kola je věc druhá. O tu druhou se postará právě pevný řetěz a čím kvalitnější řetěz, tím lepší přenos síly! Pokud hledáte opravdu kvalitní a ověřené řetězy samotnými jezdci, máme co potřebujete. Ať už preferujete půlčlánkový řetěz, nebo klasický singlespeed resp. řetěz pro jeden převod, máme pro Vás několik modelů obou variant. Nezapomínejte, že díky kvalitnímu řetězu a jeho pravidelné údržbě či výměně, můžete předejít nechtěným pádům či v tom horším případě, samotným zraněním.

Aktivní filtry

Cena 372 Kč

KMC je proslusým výrobcem řetězů pro celou škálu cyklistických sportů a nejnom pro ně. Jejich řetězy patří mezi nejlepší na světě a díky svému širokému spektru působnosti si vybere naprosto každý.

Cena 372 Kč

Řetěz pro jedno-převodová (singlespeed) kola, elektrokola, ale i cyklotrialová a biketrialová kola. Tento řetěz vychází z modelu Z610HX, který si oblíbilo veliké množství trialistů po celém světě. Nosnost řetězu je přes 1300kg!

Cena 496 Kč

Velice lehký řetěz od KMC otestovaný mnoha TOP jezdci světa na kolech CLEAN TRIALS a dalších. X9-93 je původně řetěz určený pro 9 převodové kazety, ale svoje kvality prokázal i na trialových soutěžích po celém světě, kde se využívají jedno převodová kola (singlespeed). Váha 288g je naprosto perfektní a dovoluje shodit nějaký ten gram bez ztráty pevnosti!

Cena 537 Kč

Velice lehký řetěz od KMC otestovaný mnoha TOP jezdci světa. X9L je původně řetěz určený pro 9 převodové kazety, ale svoje kvality prokázal i na trialových soutěžích po celém světě, kde se využívají jedno převodová kola (singlespeed). Váha 290g je naprosto perfektní a dovoluje shodit nějaký ten gram bez ztráty pevnosti!