Zadní ráfky 26” pro cyklotrialová kola. Široké ráfky, lehké s otvory. Jednostěnné broušené ráfky.

26" zadní ráfky

26" ráfky pro biketrialová kola jsou v mnoha ohledech odlišné od klasických ráfků pro MTB apod. Přední biketrialové ráfky disponují množstvím děr mezi dráty a jsou většinou jednostěnné. Díky otvorům jsou ráfky lehké, ale přitom velice pevné. Ráfky pro trial jsou také široké mnohem širší než klasické MTB ráfky a díky tomu se pneumatika při skocích mnohem méně žvýká a je tak zajištěna přilnavost k povrchu. Boční brzdová stěna ráfku je také silnější aby bylo možné brousit boky ráfku a docílit tak vyššího brzdového účinku.

Cena 900,00 Kč

Lehký, pevný ráfek od CLEAN TRIALS s parádním brzdným účinkem! Tenhle ráfek je prostě záležitost, kterou musíš mít pokud chceš uspořit váhu a přitom si zachovat brzdný výkon! Perfektní materiál s vysokými bočnicemi pro delikátní nastavení špalků!

Image Ráfek 26" VIZ BIKETRIAL...
  • Sleva
  • -300,00 Kč
Běžná cena 1 250,00 Kč -300,00 Kč Cena 950,00 Kč

ŠIroký 26" zadní ráfek VIZ matný povrch. Šíře 46mm, dvoustěnný, velice pevný a tuhý. Určený pro 32 děrové náboje. Odlehčená konstrukce několika frézovanými otvory mezi dráty. Zajímavé matné barvy barveny kvalitním eloxem.

Cena 1 300,00 Kč

Trialový jednostěnný ráfek BONZ POWER-H pro 26" trialové kolo. Ráfek je 48mm široký určený pro 32 děrové náboje. Průřez ráfku je typu H což zaručí velice vysoký brzdný výkon díky téměř nulovému průhybu stěny ráfku. Ráfek je vyroben z velice pevného hliníku 6061-T6. Celková váha ráfku je 623g.

Cena 1 500,00 Kč

Trialový ráfek CREWKERZ WAW LIGHT je nástupce předchozího modelu ráfku CREWKERT WAW, které vynikaly svojí nízkou váhou. Nová modelová řada cílí spíše na pevnost a tak je poutžit H typ průřezu ráfkem, který zlepšuje brzdný výkon a je velice pevný.