Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Značka

Značka

Barva

Barva

24" ráfky

Trialové ráfky pro 24” biketrialová a cyklotrialvá kola jsou velice podobné těm pro 20” kola nebo 26” biketrialová kola. Otvory mezi ráfky pro odlehčení, ráfku snesou i broušení úhlovou bruskou pro zlepšení brzdného výkonu. Nízká váha a přitom vysoká pevnost to jsou biketrialové ráfky a platí to i v případě těch 24” ráfků. Ráfky jsou velice široké a standardně mají 32 děr pro dráty.

Aktivní filtry

Běžná cena 992 Kč Cena 742 Kč

Přední trialový 24" ráfek o šířce 32mm s vyfrézovanými otvory mezi dráty od značky PLAY-BIKE. Ráfek je jednostěnný resp. velice lehký, ale díky použití slitiny 7005-T6 zůstává pevný. 32 děr pro dráty a mezi dráty je ráfek odlehčený frézovanými otvory.

Běžná cena 992 Kč Cena 792 Kč

Velice lehký 24" ráfek od OBR Bikes! Ráfek má speciálně navržený tvar v průřezu do písmene H. Díky tomuto tvaru je docíleno perfektní pevnosti při tlaku brzdových špalků na bočnice ráfku a díky tomu zvýšení brzdného účinku! Kdo nezkusí...nepochopí!

Běžná cena 1 116 Kč Cena 866 Kč

Zadní trialový 24" ráfek o šířce 46mm s vyfrézovanými otvory mezi dráty od značky PLAY-BIKE. Ráfek je jednostěnný resp. velice lehký, ale díky použití slitiny 7005-T6 zůstává pevný. 32 děr pro dráty a mezi dráty je ráfek odlehčený frézovanými otvory.

Cena 1 529 Kč

Skvělý 24" ráfek SPANK Spike Race, který používají např. i Ali-C nebo Danny MacAskill na svým street-trialových kolech. Ráfek SPANK Spike Race obsahuje skvělé technologie SPANK jako OohBah™, BeadBite™. Ráfek je vyrobený z patentované slitiny Dynamal™. Hliníková slitina Dynamal nabízí bezkonkurenční tuhost a odolnost proti trvalým deformacím. Ráfek je...