Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Značka

Značka

Barva

Barva

Velikost

Velikost

Délka

Délka

Počet zubů pastorku

Počet zubů pastorku

Počet poloh volnoběhu

Počet poloh volnoběhu

Zadní patky

Zadní patky

Typ klik

Typ klik

Nasazovací systém

Nasazovací systém

Materiál těla pedálu

Materiál těla pedálu

Materiál osičky pedálu

Materiál osičky pedálu

Materiál ohrádky

Materiál ohrádky

Šířka řetězu

Šířka řetězu

Typ středového složení

Typ středového složení

Počet zubů volnoběžky

Počet zubů volnoběžky

Počet poloh volnoběžky

Počet poloh volnoběžky

POHON

Jednou z nejdůležitějších součástí cyklotrialového a biketrialového kola je pohon, resp. kliky, řetěz, pastorek, volnoběžka, napínáky, středová osa a další drobné součástky, díky kterým je kolo možné dostat do pohybu. Nabízíme ISIS středové osy, nebo středové osy typu BB30 / AS30. ISIS kliky, hliníkové i ocelové pastorky a volnoběžky s více polohami. Možností je opravdu mnoho a u nás najdete vše potřebné.

Aktivní filtry

Cena 140 Kč

Náhradní ložisko typ Ložisko 6901-2RS Japan, resp. velice kvalitní ložisko japonské výroby s dvojím zapouzdřením. Ložisko je určeno pro přední náboje WAW na pevnou osu a to jak pro verzi na kotouč, tak na ráfkovou brzdu bez uchycení kotouče. Toto ložisko Vám zaručí plynulý chod předního náboje.

Cena 149 Kč

Náhradní ložisko typ Ložisko 6802-2RS Japan, resp. velice kvalitní ložisko japonské výroby s dvojím zapouzdřením. Ložisko je určeno pro zadní náboje WAW na pevnou osu a to jak pro verzi na kotouč, tak na ráfkovou brzdu bez uchycení kotouče. Toto ložisko Vám zaručí plynulý chod zadního náboje.

Cena 157 Kč

Stahovák CYCLUS TOOLS klasických trialových volnoběžek, které se montují na kliku nebo náboj přes závit. Stahovák jsme opatřili šroubem, podložkami a utahovacím motýlkem. Díky této kombinaci stahovák skvěle ukotvíte na volnoběžce / klice / náboji a za použití velkého klíče můžete snadno odmontovat (upozorňujeme že je třeba velká páka). Průměr otvoru...

Cena 165 Kč

Reset je značka původem z Kanady a svojí činnost začala již před mnoha léty a to výrobou 24" ocelového rámu, který vyrábí dodnes. Později přinesla značka Reset titanový střed, který patří mezi oblíbené komponenty mezi trialovou komunitou.

Cena 190 Kč

Náhradní šrouby do klik CLEAN TRIALS 3P resp. pro BB30 středovou osu. Šroub je vyrobený z hliníku 7075. Anodizovaná červená barva a inbus otvor pro pevné dotažení klik. Dodáváme jako sadu 1ks šroubu.

Cena 207 Kč

Náhradní osičky do magnesiových / hliníkových pedálů Wellgo / Force MG-1 a podobné modely. Osičky jsou vyrobeny z pevné oceli Cr-Mo. V setu je pravá i levá osička pedálu. Váha celého setu 146g.