Pásky do ráfků

Díky odlehčeným trialovým ráfkům, které disponují několika otvory je možné si svoje kolo vyzdobit i za pomocí různých barev pásek do ráfků. Zde si můžete vybrat různé barvy i šířky, vhodné pro Váš ráfek. Samozřejmostí je i ochrana duše.

Aktivní filtry

Páska do ráfku CREWKERZ 26" 38mm

Cena 85 Kč

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 38mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Páska do ráfku CREWKERZ 26" 25mm

Cena 85 Kč

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 25mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Páska do ráfku CLEAN | 26" x 47mm

Cena 120 Kč

Páska do širokého trialového ráfku od CLEAN TRIALS. Pružná nylonová černá páska s bílým logem CLEAN TRIALS. Páska má šířku 47mm a stačí tak pro většinu trialových ráfků na trhu. Vhodná pouze pro 26" ráfky. Páska chrání duši před poškozením od ostrých hran ráfku a také zlepšuje usazení pneumatiky...

Samolepka na ráfek CLEAN | 19"

Cena 630 Kč

Samolepka na ráfek CLEAN TRIALS o průměru 19", která dozdobí bez výrazného přidání váhy Váše trialové kolo k dokonalosti. Samolepka je určena pro obě strany ráfku 8ks samolepek (4ks pro každou stranu). Dodáváno včetně návodu k nalepení!

Páska do ráfku CREWKERZ 19" 38mm

Cena 85 Kč

Černá páska do ráfku CREWKERZ. 38mm široká. Určeno zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Páska do ráfku CLEAN | 26" x 32mm

Cena 120 Kč

Páska do širokého trialového ráfku od CLEAN TRIALS. Pružná nylonová černá páska s bílým logem CLEAN TRIALS. Páska má šířku 32mm a stačí tak pro většinu předních trialových ráfků na trhu. Vhodná pouze pro 26" ráfky. Páska chrání duši před poškozením od ostrých hran ráfku a také zlepšuje usazení...

Páska do ráfku BONZ 24" | 40mm

Cena 80 Kč

Černá páska do ráfku BONZ. 40mm široká, určená pro přední kola a zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Páska do ráfku BONZ 26" | 30mm

Cena 80 Kč

Černá páska do ráfku BONZ. 30mm široká, určená pro přední 26" kola a zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Samolepka na ráfek CLEAN | 20"

Cena 630 Kč

Samolepka na ráfek CLEAN TRIALS o průměru 20", která dozdobí bez výrazného přidání váhy Váše trialové kolo k dokonalosti. Samolepka je určena pro obě strany ráfku 8ks samolepek (4ks pro každou stranu). Dodáváno včetně návodu k nalepení!

Páska do ráfku BONZ 19" | 40mm

Cena 80 Kč

Černá páska do ráfku BONZ. 40mm široká, určená pro zadní kola a zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Páska do ráfku BONZ 20" | 30mm

Cena 80 Kč

Černá páska do ráfku BONZ. 30mm široká, určená pro přední kola a zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.

Páska do ráfku BONZ 26" | 40mm

Cena 80 Kč

Černá páska do ráfku BONZ. 40mm široká, určená pro 26" zadní kola a zejména pro trialové ráfky kde je větší šíře stěny ráfku. Vyrobeno z pružného PVC.