Náhradní díly nábojů

Náhradní díly nábojů. Ani biketrialové resp. cyklotrialové náboje nejsou věčné a vyžadují občasný servis. Náhradní díly jako ložiska nábojů, hliníkové osičky, podložky šroubů a další díly pro náboje.

Aktivní filtry

Ložisko 6802-2RS Japan | zadního náboje WAW | thru axle

Cena 180 Kč

Náhradní ložisko typ Ložisko 6802-2RS Japan, resp. velice kvalitní ložisko japonské výroby s dvojím zapouzdřením. Ložisko je určeno pro zadní náboje WAW na pevnou osu a to jak pro verzi na kotouč, tak na ráfkovou brzdu bez uchycení kotouče. Toto ložisko Vám zaručí plynulý chod zadního náboje.

Osička předního náboje WAW | 100mm | na 9mm pevnou osu

Cena 650 Kč

Náhradní osička předního náboje WAW. Délka osičky je 100mm a je určena pro pevnou osu o průměru 9mm. Osičku je možné použít jak pro náboj WAW na kotouč tak i klasický WAW bez kotouče. Tuto osičku je možné použít také při změně WAW náboje z klasické osičky na šrouby na pevnou osu.

Ložisko 6901-2RS Japan | předního náboje WAW | pevná osa

Cena 170 Kč

Náhradní ložisko typ Ložisko 6901-2RS Japan, resp. velice kvalitní ložisko japonské výroby s dvojím zapouzdřením. Ložisko je určeno pro přední náboje WAW na pevnou osu a to jak pro verzi na kotouč, tak na ráfkovou brzdu bez uchycení kotouče. Toto ložisko Vám zaručí plynulý chod předního náboje.

Pevná osa WAW | rozteč 100mm | průměr 9mm

Cena 600 Kč

Náhradní pevná osa pro náboje CREWKERZ WAW. Pevná osa o průměru 9mm je určená pro náboje o rozteči 100mm. Utahování pomocí torx T40 klíče. Červený elox. Osa je vyrobena z velice pevného hliníku. Díky pevné ose se nemá přední kolo kam pohnout a navíc dochází ke zpevnění vidlice oproti klasickým...

Lockring pastorku zadního náboje WAW

Cena 250 Kč

Náhradní díly náboje CREWKERZ. Lockring pastorku náboje CREWKERZ WAW v červené barvě. Lockring slouží pro pevné usazení nasazovacího pastorku systému SHIMANO. Lockring je opatřen závitem a pomocí klíče je možné jej utáhnout.

Podložky šroubů náboje CREWKERZ | včetně šroubů

Cena 200 Kč

Náhradní šrouby do náboje včetně podložek. Hodí se pokud již máte staré podložky opotřebované, otlačené nebo jste je dokonce ztratili. Ocelové šrouby do náboj jsou dodávány včetně hliníkových podložek pod hlavu šroubu.

Podložky předního náboje WAW

Cena 590 Kč

Náhradní podložky předního náboje CREWKERZ WAW s pevnou osou. Podložky jsou opatřeny těsněním které drží prach, vodu a veškeré nečistoty dál od ložisek, díky čemuž mají delší životnost. Podložky se osazují přímo na náboj a vymezují prostor mezi ložisky a vidlicí.

Pevná osa náboje CLEAN | 12x128mm

Cena 700 Kč

Náhradní přední pevná osa náboje CLEAN X3 o rozměru 12x128mm. Přesné rozměry viz. popis níže. Pevná osa je určena jak pro přední ráfkové, tak pro kotoučové náboje CLEAN X3 na pevnou osu. Osa je vyrobena na CNC strojích z extrémně pevné hliníkové slitiny 7075-T6. Pro utažení osy je třeba 8mm...

Osička zadního náboje WAW | 135mm | 10mm | na M6 šrouby

Cena 650 Kč

Náhradní osička zadního náboje WAW. Osička je určena pro náboj WAW o rozteči 135mm a je určena pro upevnění náboje pomocí M6 šroubů. Průměr osičky u okraje je 10mm. Osičku je možné použít jak pro náboj WAW na kotouč tak i klasický WAW bez kotouče. Tuto osičku je možné použít také při změně WAW...

Osička předního náboje WAW | 100mm | 9mm | na M6 šrouby

Cena 650 Kč

Náhradní osička předního náboje WAW. Osička je určena pro náboj WAW o rozteči 100mm a je určena pro upevnění pomocí M6 šroubů. Průměr osičky u okraje je 9mm. Osičku je možné použít jak pro náboj WAW na kotouč tak i klasický WAW bez kotouče. Tuto osičku je možné použít také při změně WAW náboje z...

Vymezovací podložka náboje CLEAN X2

Cena 100 Kč

Vymezovací podložka pro přední náboj CLEAN TRIALS X2. Tato podložka je určena pro použití předního náboje CLEAN X2 v kombinaci s karbonovou vidlicí CLEAN K1 V2 resp. vidlicí s vložkami pro vertikální patky. Vložka vymezuje prostor mezi vložkou vidlice a ložiskem náboje. Podložka je vyrobena z...

Podložky zadního náboje WAW

Cena 590 Kč

Náhradní podložky zadního náboje CREWKERZ WAW s pevnou osou. Podložky jsou opatřeny těsněním které drží prach, vodu a veškeré nečistoty dál od ložisek, díky čemuž mají delší životnost. Podložky se osazují přímo na náboj a vymezují prostor mezi ložisky a rámem.