zavřít

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Další informace viz.: Podmínky ochrany osobních údajů.

Nové produkty

Vypletená kola pro cyklotrialová a biketrialová kola v velikostech 19”, 20”, 24” a 26”.

Zapletená kola

Kompletní vypletená biketrialová a cyklotrialová kola usnadní hromadu práce s vyplétáním! Námi nabízená kompletní vypletená kola jsou zpracována na kvalitní centrovací vidlici v kombinaci ráfek, náboj která na sebe krásně sedí! Dráty používáme od renomovaných značek jako SAPIM nebo DT SWISS. V nabídce najdete 19", 20", 24" a 26" kompletní vypletená kola.

Cena 3 050,00 Kč

Kompletní trialové 20" přední kolo CLEAN X1 V2 je určené pro 20" cyklotrialová a biketrialová kola. Komplet se skládá z lehkého ráfku CLEAN V3, náboje CLEAN X1 V2 a tenčených drátů PG 1.8mm s hliníkovými niply. Kolo je určené na kotoučové brzdy (uchycení kotouče na 6 děr). Kolo dodáváme včetně průhledné pásky do ráfku.

Cena 3 050,00 Kč

Kompletní trialové 19" zadní kolo CLEAN X1 V2 je určené pro 20" cyklotrialová a biketrialová kola. Komplet se skládá z lehkého ráfku CLEAN V3, náboje CLEAN X1 V2 a tenčených drátů PG 1.8mm s hliníkovými niply. Kolo je určené na kotoučové brzdy (uchycení kotouče na 6 děr) a šroubovací pastorek. Kolo dodáváme včetně průhledné pásky do ráfku.

Cena 3 800,00 Kč

Kompletní trialové 26" přední kolo CREWKERZ WAW V2 je jasná volba pro ty co nechtějí ztrácet čas skládáním z dílů do kompletu. Ráfek CREWKERZ Light, náboj CREWKERZ WAW pro pevnou osu 9mm. Kolo je určeno pro ráfkové brzdy. Výplet lehkými zužovanými dráty, hliníkové červené niple. Kolo dodáváme včetně pevné přední osičky 9mm.

Image Zadní kolo 26" CREWKERZ WAW V2
  • Doprava zdarma
Cena 5 150,00 Kč

Kompletní trialové 26" zadní kolo CREWKERZ WAW V2 je jasná volba pro ty co nechtějí ztrácet čas skládáním z dílů do kompletu. Ráfek CREWKERZ Light, náboj CREWKERZ WAW pro pevnou osu 12mm. Kolo je určeno pro ráfkové brzdy. Výplet lehkými zužovanými dráty, hliníkové červené niple. Kolo dodáváme včetně pevné přední osičky 12mm.

Další...
To je vše