Filtrovat podle

Dostupnost

Značka

Napínáky řetězu

Napínáky patří jak k biketrialovým resp. cyklotrialovým rámům s horizontálními patkami, tak s těmi vertikálními. Správné napnutí řetězu a usazení zadního kole je velice důležité nejenom pro rychlý přenos síly z pedálů, ale také pro jeho opotřebení. Nesprávné napnutí či usazení zadního kola může mít za následek i kroucení zadní stavby a tedy rychlejší odpis rámu do věčných lovišť. Vybírejte tedy pečlivě a použití napínáků se určitě nebraňte!

Aktivní filtry

Vložka do rámu kola CLEAN pro kladkový napínák

Cena 300 Kč

Náhradní vložka do rámu CLEAN TRIALS pro kladkový napínák řetězu. Vložka je kompaktibilní s modely rámů CLEAN X1 V4, CLEAN X2 V3, CLEAN X3 a také karbonovými rámu CLEAN K1 V1 a V2. Vložka do rámu je vyrobena z hliníkové slitiny a slouží pro utažení kladkového napínáku v rámu. Šrouby a upínací...

Napínák řetězu CLEAN TRIALS X2 | kladkový | červený

Cena 850 Kč

Náhradní kladkový napínák řetězu ke kolům CLEAN / CREWKERZ. Kladka s pružinkou, která pevně napíná řetěz a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků. Je tak zajištěna delší životnost řetězu a zvýšena bezpečnost proti prasknutí přetahováním řetězu u kterého dochází např. u...

Hliníková kolečka napínáku řetězu CLEAN X2

Cena 780 Kč

Náhradní kolečka pro kladkový napínák řetězu CLEAN / CREWKERZ. Kolečka jsou dodávána se zapouzřenými průmyslovými ložisky díky nimž je chod koleček velice plynulý a přesný. Kolečka jsou vyrobena z hliníkové slitiny 7075 T6 - tzn. velikou odlonost vůči opotřebení! Kolečka mají 10 zubů a celkem 22g.

Napínák řetězu CREWKERZ | kladkový

Cena 935 Kč

Náhradní napínák řetězu ke kolům CREWKERZ. Kladka s pružinkou, která pevně napíná řetěz a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků.

Pružinka CREWKERZ kladkového napínáku řetězu

Cena 180 Kč

Náhradní pružinka napínáku řetězu ke kolům CREWKERZ, CLEAN TRIALS a také Atomz Quark. Velice kvalitní a pevná pružinka, která pevně napíná řetěz  a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků.

Napínáky řetězu CREWKERZ LAB | šnekové

Cena 500 Kč

Napínáky řetězu pro rámy které mají horizontální patky s dorazy právě pro šnekové napínáky. Napínáky řetězu CREWKERZ LAB jsou vyrobeny z hliníkové slitiny a vnější strana je opatřena zoubky, díky kterým je bráněno protáčení napínáku a povolování řetězu. Napínáky je možné použít u nábojů s...

Napínáky řetězu OZONYS | CURVE V4 / V5 / V6 / V7 / ROXXOR

Cena 880 Kč

Napínáky řetězu OZONYS pro trialová kola modely CRUVE V4 / V5 / V6 / V7 a ROXXOR. Napínáky jsou speciálně tvarované pro horizontální patky na kolech OZONYS. Utahováním šroubu uvnitř napínáku natáhnete řetěz do požadovaného napnutí a vyrovnáte také zadní kolo přesně do středu rámu. Dodávané v páru.

Napínáky řetězu BONZ šnekové

Cena 400 Kč

Klasické napínáky řetězu pro horizontální patky trialových kol od BONZ. Tzv. šnekové napínáky (tvar šnečí ulity) s otovorem pro osu o průměru 10m. Napínáky jsou vyrobeny z pevné slitiny hliníku 7075. Napínáky se otáčejí na ose náboje a opírají se o šroub v rámu a tím se celé kolo posouvá dozadu a...

Napínák řetězu CLEAN X2 PRO | kladkový

Cena 1 080 Kč

Náhradní napínák řetězu ke kolům CLEAN / CREWKERZ. Kladka s pružinkou, která pevně napíná řetěz a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků. Nová verze PRO X2 nabízí oproti standardní verzi zapouzdřená průmyslová ložiska a lehká hliníková kolečka.

Pružinka CLEAN kladkového napínáku řetězu

Cena 150 Kč

Náhradní pružinka napínáku řetězu ke kolům CREWKERZ, CLEAN TRIALS a také Atomz Quark. Velice kvalitní a pevná pružinka, která pevně napíná řetěz  a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků.