Napínáky řetězu

Napínáky patří jak k biketrialovým resp. cyklotrialovým rámům s horizontálními patkami, tak s těmi vertikálními. Správné napnutí řetězu a usazení zadního kole je velice důležité nejenom pro rychlý přenos síly z pedálů, ale také pro jeho opotřebení. Nesprávné napnutí či usazení zadního kola může mít za následek i kroucení zadní stavby a tedy rychlejší odpis rámu do věčných lovišť. Vybírejte tedy pečlivě a použití napínáků se určitě nebraňte!

Aktivní filtry

Pružinka CREWKERZ kladkového napínáku řetězu

Cena 180 Kč

Náhradní pružinka napínáku řetězu ke kolům CREWKERZ, CLEAN TRIALS a také Atomz Quark. Velice kvalitní a pevná pružinka, která pevně napíná řetěz  a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků.

Vložka do rámu kola CLEAN pro kladkový napínák

Cena 300 Kč

Náhradní vložka do rámu CLEAN TRIALS pro kladkový napínák řetězu. Vložka je kompaktibilní s modely rámů CLEAN X1 V4, CLEAN X2 V3, CLEAN X3 a také karbonovými rámu CLEAN K1 V1 a V2. Vložka do rámu je vyrobena z hliníkové slitiny a slouží pro utažení kladkového napínáku v rámu. Šrouby a upínací...

Napínák řetězu CLEAN TRIALS X2 | kladkový | červený

Cena 850 Kč

Náhradní kladkový napínák řetězu ke kolům CLEAN / CREWKERZ. Kladka s pružinkou, která pevně napíná řetěz a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků. Je tak zajištěna delší životnost řetězu a zvýšena bezpečnost proti prasknutí přetahováním řetězu u kterého dochází např. u...

Napínáky řetězu CREWKERZ LAB | šnekové

Cena 500 Kč

Napínáky řetězu pro rámy které mají horizontální patky s dorazy právě pro šnekové napínáky. Napínáky řetězu CREWKERZ LAB jsou vyrobeny z hliníkové slitiny a vnější strana je opatřena zoubky, díky kterým je bráněno protáčení napínáku a povolování řetězu. Napínáky je možné použít u nábojů s...

Napínáky řetězu OZONYS | CURVE V4 / V5 / V6 / V7 / ROXXOR

Cena 880 Kč

Napínáky řetězu OZONYS pro trialová kola modely CRUVE V4 / V5 / V6 / V7 a ROXXOR. Napínáky jsou speciálně tvarované pro horizontální patky na kolech OZONYS. Utahováním šroubu uvnitř napínáku natáhnete řetěz do požadovaného napnutí a vyrovnáte také zadní kolo přesně do středu rámu. Dodávané v páru.

Napínáky řetězu BONZ šnekové

Cena 400 Kč

Klasické napínáky řetězu pro horizontální patky trialových kol od BONZ. Tzv. šnekové napínáky (tvar šnečí ulity) s otovorem pro osu o průměru 10m. Napínáky jsou vyrobeny z pevné slitiny hliníku 7075. Napínáky se otáčejí na ose náboje a opírají se o šroub v rámu a tím se celé kolo posouvá dozadu a...

Hliníková kolečka napínáku řetězu CLEAN X2

Cena 780 Kč

Náhradní kolečka pro kladkový napínák řetězu CLEAN / CREWKERZ. Kolečka jsou dodávána se zapouzřenými průmyslovými ložisky díky nimž je chod koleček velice plynulý a přesný. Kolečka jsou vyrobena z hliníkové slitiny 7075 T6 - tzn. velikou odlonost vůči opotřebení! Kolečka mají 10 zubů a celkem 22g.

Napínák řetězu CLEAN X2 PRO | kladkový

Cena 1 080 Kč

Náhradní napínák řetězu ke kolům CLEAN / CREWKERZ. Kladka s pružinkou, která pevně napíná řetěz a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků. Nová verze PRO X2 nabízí oproti standardní verzi zapouzdřená průmyslová ložiska a lehká hliníková kolečka.

Pružinka CLEAN kladkového napínáku řetězu

Cena 150 Kč

Náhradní pružinka napínáku řetězu ke kolům CREWKERZ, CLEAN TRIALS a také Atomz Quark. Velice kvalitní a pevná pružinka, která pevně napíná řetěz  a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků.

Napínák řetězu CREWKERZ | kladkový

Cena 935 Kč

Náhradní napínák řetězu ke kolům CREWKERZ. Kladka s pružinkou, která pevně napíná řetěz a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků.