Napínáky řetězu

Napínáky patří jak k biketrialovým resp. cyklotrialovým rámům s horizontálními patkami, tak s těmi vertikálními. Správné napnutí řetězu a usazení zadního kole je velice důležité nejenom pro rychlý přenos síly z pedálů, ale také pro jeho opotřebení. Nesprávné napnutí či usazení zadního kola může mít za následek i kroucení zadní stavby a tedy rychlejší odpis rámu do věčných lovišť. Vybírejte tedy pečlivě a použití napínáků se určitě nebraňte!

Aktivní filtry

Cena 248 Kč

Náhradní vložka do rámu CLEAN TRIALS pro kladkový napínák řetězu. Vložka je kompaktibilní s modely rámů CLEAN X1 V4 a CLEAN X2 V3 a také karbonovými rámu CLEAN K1 V1 a V2. Vložka do rámu je vyrobena z hliníkové slitiny a slouží pro utažení kladkového napínáku v rámu. Šrouby a upínací váleček nejsou součástí balení.

Cena 413 Kč

Napínáky řetězu pro rámy které mají horizontální patky s dorazy právě pro šnekové napínáky. Napínáky řetězu CREWKERZ LAB jsou vyrobeny z hliníkové slitiny a vnější strana je opatřena zoubky, díky kterým je bráněno protáčení napínáku a povolování řetězu. Napínáky je možné použít u nábojů s průměrem osy 10mm.

Cena 331 Kč

Klasické napínáky řetězu pro horizontální patky trialových kol od BONZ. Tzv. šnekové napínáky (tvar šnečí ulity) s otovorem pro osu o průměru 10m. Napínáky jsou vyrobeny z pevné slitiny hliníku 7075. Napínáky se otáčejí na ose náboje a opírají se o šroub v rámu a tím se celé kolo posouvá dozadu a napíná se řetěz. Váha pouhých 10g.

Cena 645 Kč

Náhradní kolečka pro kladkový napínák řetězu CLEAN / CREWKERZ. Kolečka jsou dodávána se zapouzřenými průmyslovými ložisky díky nimž je chod koleček velice plynulý a přesný. Kolečka jsou vyrobena z hliníkové slitiny 7075 T6 - tzn. velikou odlonost vůči opotřebení! Kolečka mají 10 zubů a celkem 22g.

Cena 702 Kč

Náhradní kladkový napínák řetězu ke kolům CLEAN / CREWKERZ. Kladka s pružinkou, která pevně napíná řetěz a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků. Je tak zajištěna delší životnost řetězu a zvýšena bezpečnost proti prasknutí přetahováním řetězu u kterého dochází např. u klasických horizontálních patek rámu a šnekových napínáků.

Cena 727 Kč

Napínáky řetězu OZONYS pro trialová kola modely CRUVE V4 / V5 / V6 / V7 a ROXXOR. Napínáky jsou speciálně tvarované pro horizontální patky na kolech OZONYS. Utahováním šroubu uvnitř napínáku natáhnete řetěz do požadovaného napnutí a vyrovnáte také zadní kolo přesně do středu rámu. Dodávané v páru.

Cena 992 Kč

Náhradní napínák řetězu ke kolům CLEAN / CREWKERZ. Kladka s pružinkou, která pevně napíná řetěz a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků. Nová verze PRO X2 nabízí oproti standardní verzi zapouzdřená průmyslová ložiska a lehká hliníková kolečka v červené anodizované barvě.