close

This website makes use of cookies to enhance browsing experience and provide additional functionality. For more info see: Privacy Policy terms.

NEW MODELS CREWKERZ JEALOUSY!
NEW MODELS CREWKERZ JEALOUSY!
led 26, 2021 0 Comments

Každý kdo jednou vyzkoušel CREWKERZ JEALOUSY, ocenil jeho neskutečné kvality, pevnost rámu i komponentů! Vylepšený model JEALOUSY ULTIMATE je tím nejlepším co CREWKERZ nabízí a je nabitý moderními technologiemi a pokračuje v tradici kol CLEEP, QUARK, QUARK II....jednoduše....méně starostí o kolo, více požitku z jízdy!

Tímto otevíráme předobjednávky kol CREWKERZ JEALOUSY 2019 a JEALOUSY ULTIMATE 2019!

crewkerz jealousy ultimate 20"

JEALOUSY a JEALOUSY ULTIMATE 20"

Základní model JEALOUSY je osazený hliníkovými řidítky a hliníkovou vidlicí, dále 4-pístovými brzdami Magura MT5 či Magura HS33 (v případě ráfkové přední brzdy) a volnoběžkou se 108 polohami klik. Od modelu ULTIMATE se tak liší pouze v několika ohledech. Díky hhliníkovým komponentům je o něco těžší a brzdy jsou o něco méně "PROFI" než u modelu ULTIMATE. Nicméně pokud si chcete užít JEALOUSY a jeho technologie jakými jsou pevné osy předního i zadního kola, kliky AS30, nasazovací pastorek či volnoběžku, nepřekonatelnou pevnost a tuhost celého kola a nechcete investovat do PROFI závodního kola, tak je to volba právě pro Vás!

Nový model JEALOUSY ULTIMATE je určený PROFI závodníkům / pokročilým jezdcům a disponuje karbonovými řidítky CREWKERZ WAW ULTIMATE 108, karbonovou tapered vidlicí WAW WPP, HOPE TECH 3 TRIAL ZONE brzdami (TRIALTECH SPORT v případě ráfkové přední brzdy), chráničem kotouče zadní brzdy integrovaným k náboji, volnoběžkou se 135 polohami a dále stejně jako standardní model JEALOUSY pak pevnými osami předního i zadního kola, nasazovacím pastorkem, kladkovým napínákem, AS30 klikami a nově také ližinou. To jsou zásadní výhody kola JEALOUSY ULTIMATE! Kolo které sedlá mladý Charlie Rolls, který předvádí naprosto neuvěřitelné kousky a ukazuje tak, co vše s tímto kolem můžete dělat! 

crewkerz jealousy ultimate 20"

crewkerz jealousy ultimate bashplate  crewkerz jealousy ultimate tensioner

crewkerz jealousy ultimate  crewkerz jealousy ultimate

JEALOUSY a JEALOUSY ULTIMATE 26"

Standardní verze CREWKERZ JEALOUSY je obdobně jako jeho 20" verze osazena klasickými hliníkovými řidítky a vidlicí. Disponuje základním modelem ráfkových hydraulických brzdových pák Magura HS33, klasickou nasazovací volnoběžkou se 108 polohami klik a standardním představcem WAW. Od PROFI modelu CREWKERZ JEALOUSY ULTIMATE se tak liší zejména ve váze, brzdách a představci. Kolu nicméně nechybí pevné osy, nasazovací pastorek i volnoběžka a kliky AS30, tapered hlavová trubka i krk vidlice, či kladkový napínák!

Model JEALOUSY ULTIMATE je TOP třída PROFI závodního kola, která je osazená karbonovými řidítky ULTIMATE 108 nebo 102 (můžete si volit), karbonovou tapered vidlicí WAW WPP s pevnou osou, představec WPP RS, pevné osy předního i zadního kola, ráfkovými hydraulickými brzdami v kombinaci brzdových pák TRIALTECH SPORT + Magura HS33 a představcem WPP RS (délku můžete volit). U tohoto modelu si navíc můžete zvolit také délku klik AS30 s nasazovací volnoběžkou se 135 polohami. Kolo je tak částečně možné přizpůsobit jezdci aby maximálně splňovalo jeho nároky. Model JEALOUSY ULTIMATE je tak špičkou na poli závodních trialových kol určených PROFI jezdcům a nebo velice zkušeným trialistům.crewkerz jealousy ultimate 26"

Kolo, které jezdí mistr světa Jack Carthy a následuje jej mnoho jezdců z profi prostředí, jako např. téměř neporazitelná Nina Reichenbach protože věří spolehlivosti a kvalitě kola JEALOUSY! Není třeba dlouho obhajovat proč volí právě kolo od CREWKERZ. Takové množství inovací jaké přinesl právě CREWKERZ v posledních letech do světa trialu, nepřinesla dlouhou dobu žádná jiná značka trialových kol. Tyto inovace dále přijaly další značky, které se snaží CREWKERZ dohánět a přitom jim stále o několik kroků napřed.

crewkerz jealousy ultimate 26"

crewkerz jealousy ultimate brakes  crewkerz jealousy ultimate tensioner

crewkerz jealousy ultimate trialtech brakes  crewkerz jealousy ultimate thru axle

Ceny nových JEALOUSY ULTIMATE modelů:

20" CREWKERZ JEALOUSY ULTIMATE DISC/DISC (HOPE+HOPE) = 68 000,-Kč vč. DPH (2 665 €)
20" CREWKERZ JEALOUSY ULTIMATE HS33/DISC (TRIALTECH+HOPE) = 65 500,-Kč vč. DPH (2 567 €)
26" CREWKERZ JEALOUSY ULTIMATE DISC/HS33 (HOPE+TRIALTECH) = 68 800,-Kč vč. DPH (2 665 €)
26" CREWKERZ JEALOUSY ULTIMATE HS33/HS33 (TRIALTECH+TRIALTECH) = 65 500,-Kč vč. DPH (2 567 €)

Ceny nových JEALOUSY modelů:

20" CREWKERZ JEALOUSY DISC/DISC (Magura MT5+Magura MT5) = 55 000,-Kč vč. DPH (2 155 €)
20" CREWKERZ JEALOUSY HS33/DISC (Magura HS33+Magura MT5) = 55 500,-Kč vč. DPH (2 155 €)
26" CREWKERZ JEALOUSY ULTIMATE HS33/HS33 (Magura HS33+Magura HS33) = 55 000,-Kč vč. DPH (2 155 €)
26" CREWKERZ JEALOUSY ULTIMATE DISC/HS33 (Magura MT5+Magura HS33) = 55 000,-Kč vč. DPH (2 155 €)

Pro více informací o kolech CREWKERZ JEALOUSY nás neváhejte kontaktovat na email info@funtown.cz nebo telefoním čísle +420 777 270 787. Rádi pomůžeme se výběrem toho správného kola, popř. upravíme kolo dle Vašich požadavků a navrhneme možnosti.

Comments

Log in or register to post comments

Blog Search

Recent Articles

Popular Articles