Brake HOPE TECH 3 TRIAL ZONE

HOPET3TZ

Jedna z nejlepších kombinací různých modelů brzd od HOPE pro trialové použití. Brzdový třmen TRIAL ZONE zaručuje maximální brzdný výkon a páka TECH 3 zase jeho dávkování. TECH 3 páka navíc disponuje několika nastavovacími šrouby aby vyhověla každé ruce!

Brake place
Brake
4,124 CZK
Quantity
Out of stock

  • Expedition in 24 hours. Expedition in 24 hours.
  • Return of unused goods within 14 days. Return of unused goods within 14 days.

Nově navržená brzda TECH 3 TRIAL ZONE je velice zdařilou kombinací páky brzdy HOPE TECH 3 a brzdového třmenu HOPE TRIAL ZONE! Tuto kombinaci v podstatě vymysleli sami jezdci, kteří ji také mnohonásobně testovali! Spojení extrémně kvalitní nastavitelné páky s brzdným účinkem trialového třmenu je bezkonkourenční!

Tato brzda byla navržena specificky 
pro trialové použití a žádné jiné. Její nekompromisní "kousavý" záběr nedovoluje použití na jiná kola!

 

Pouze pro DOT 4 nebo 5.1 brzdovou kapalinu!!!
 

Třmen brzdy bylo vyfrézováno z jednoho kusu velice kvalitního leteckého hliníku 2014 T6, který celé brzdě dodává vysokou pevnost a zvyšuje brzdnou sílu. Velice precizní a masivní brzdný účinek zaručují obří 25mm hliníkové pístkyPístky jsou vybaveny magnetickým uchycením destiček, pro jejich pevné a a snadné usazení.
 

Brzdová páka byla vyfrézována z jednoho kusu velice kvalitního leteckého hliníku 2014 T6 Oddělitelná objímka pro uchycení na řidítka, dovoluje snadnou montáž, či demontáž bez sundavání gripů. Součástí brzdové páky ja i integrovaná nádržka, kter zaručuje dostatečné dávkování kapalinou pro celý otevřený systém. Velice precizní a masivní brzdný účinek s možností nastavení vzdálenosti páky od řidítek a také vzdálenosti destiček! 
 

Brzda je dodávána se standartní černou hadicí.
 

Brzda je standartně barvena kvalitním černým eloxem s laserem vypálenou "trialovou" grafikou. Kvalitní eloxovaná barva odolá jakémukoliv počasí a je odolná vůči poškrábání apod.
 

BRZDA JE DODÁVÁNA BEZ KOTOUČE! Kotouč je možné zakoupit zde: KOTOUČE

Váha brzdy: 260g (bez kotouče)

 

Brzda není kompaktibilní s žádným z plovoucích kotoučů HOPE!!! 


Brzda je po vybalení přednaplněna a připravena k okamžitému použití!

Poznámka:
Seznam náhradních dílu pro tuto brzdu najdete v záložce "přílohy". Pro lepší orientaci uvádíme na eshopu u každého náhradního dílu kód produktu HOPE, který Vám pomůže v hledání.

HOPET3TZ
Hope

Data sheet

Lever position
Left hand
Right hand

Specific References