Kotoučová brzda HOPE TRIAL ZONE bez kotouče

HOPETZ

Všechny HOPE díly jsou vyráběny ve Velké Británii na CNC strojích z nejkvalitnějších materiálů. Nekompromisní kvalita, bezkonkurenční spolehlivost, vysoká účinnost a variabilita, nadčasovost a jednoduchá údržba jsou přednostmi všech HOPE výrobků.

Brake place
Brake
4,050 CZK
Quantity
Out of stock

  • Expedition in 24 hours. Expedition in 24 hours.
  • Return of unused goods within 14 days. Return of unused goods within 14 days.

Tato brzda byla navržena specificky pro trialové použití a žádné jiné. Její nekompromisní "kousavý" záběr nedovoluje použití na jiná kola!

 

Pouze pro DOT 4 nebo 5.1 brzdovou kapalinu!!!

Třmen brzdy
 bylo vyfrézováno z jednoho kusu velice kvalitního leteckého hliníku 2014 T6, který celé brzdě dodává vysokou pevnost a zvyšuje brzdnou sílu. Velice precizní a masivní brzdný účinek zaručují obří 25mm hliníkové pístkyPístky jsou vybaveny magnetickým uchycením destiček, pro jejich pevné a a snadné usazení.

 

Brzdová páčka je vytvořena ze stejného materiálu, opět z jednoho jediného kusu kovu. Oddělitelná objímka pro uchycení na řidítka, dovoluje snadnou montáž, či demontáž bez sundavání gripů. Součástí brzdové páky ja i integrovaná nádržka, kter zaručuje dostatečné dávkování kapalinou pro celý otevřený systém. Nastavitelná vzdálenost páky od řidítka je samozřejmostí.
 

Brzda je dodávána se standartní černou hadicí.
 

Brzda je standartně barvena kvalitním černým eloxem s laserem vypálenou "trialovou" grafikou. Kvalitní eloxovaná barva odolá jakémukoliv počasí a je odolná vůči poškrábání apod.
 

BRZDA JE DODÁVÁNA BEZ KOTOUČE! Kotouč je možné zakoupit zde: KOTOUČE

Brzdu je možné zakoupit ve variantách 
jak pro IS (International Standart), tak pro PM (Post Mount) uchycení třmenu. 

Váha brzdy: 240g (bez kotouče) 

DŮLEŽITÉ (info ohledně velikosti třmenu, redukce apod.)!
Při výběru varianty IS uchycení určujete velikost třmenu, není nutná žádná další redukce!

Při výběru varianty PM uchycení je třmen stejný pro všechny průměry kotouče! Výběrem průměru (např. 180mm) kotouče tak určujete pouze velikost redukce brzdy, která je dodávána společně s brzdou. Prosím informujte se v předstihu zda je Váš rám či vidlice vybavená navářkou na PM pro 160mm třmen se 160mm kotoučem, nebo 160mm třmen se 180mm kotoučem (někteří výrobci takto ušetří majitelům nutnost nasazení redukcí na 180mm kotouč).

 

Brzda není kompaktibilní s žádným z plovoucích kotoučů HOPE!!! 


Brzda je po vybalení přednaplněna a připravena k okamžitému použití!

Poznámka:
Seznam náhradních dílu pro tuto brzdu najdete v záložce "přílohy". Pro lepší orientaci uvádíme na eshopu u každého náhradního dílu kód produktu HOPE, který Vám pomůže v hledání.

HOPETZ
Hope

Data sheet

Lever position
Left hand
Right hand

Specific References