Brake pad refills ROCKMAN | BLUE

BRREFROCKB
Rockman Bikes

Výrobce trialových kol a komponentů, původem ze Singapuru patřící mezi špičku ve výrobě trialových rámů a dalšího vybavení. Rámy jsou ručně svářeny a jejich design patří mezi nejlepší na světě! Výrobce velice úzce spolupracuje s mnoha známými jezdci po celém světě kteří kola testují a navrhují. Vznikají tak špičková kola a komponenty od jezdců k jezdcům!

400 Kč
Tax included

Hurry up! Only 2 item(s) left in Stock!

Pokud jste majitelem CNC brzdových špalků Rockman (popř. i jiného výrobce CNC brzdových špalků) a již Vám dosluhuje stávající brzdová směs, je toto volba právě pro Vás. Při zakoupení samotné gumičky šetříte své náklady s každou výměnou brzdového obložení. Navíc si můžete zvolit typ gumičky a testovat tak při každé výměně jiný model s jinou brzdnou směsí.


Gumička Rockman CNC - MODRÁ je navržena pro středně silně nebo velmi silně broušené ráfky, jedná se o tvrdší směs, která dodává kvalitní výkon v jakémkoliv počasí (vlhké i suché, použitelné dokonce i v prudkém dešti)! Směs Vás nezklame i při středně silném nabroušení a je pak více dávkovatelní. Při silném nabroušení se špalek zakousne a už nepustí. Gumička Rockman MODRÁ disponuje 8mm směsi.


Gumičky mají při brždění velice agresivní zvuk!
Jejích kvality využívají jezdci jako: Stefan Picolo, Danny Butler, Marco Hosel a Bjorn Levin

Cena uvedena za 1 pár gumičky (osazení jedné brzdy).

BRREFROCKB
2 Items

Specific References

Brake pad refills ROCKMAN | BLUE

400 Kč