Náhradní gumičky / špalíky HEATSINK MODRÉ

BRREFHEATB

Brzdové špalky Heatsink jsou jedny z nejlepších na světě. Špalky jsou ručně vyráběny ve Velké Británii již několik let a po mnoho let slouží těm nejlepším při jejich závodním i amatérském ježdění. Za zmínku stojí určitě UCI rideři jako např. bratři Coustellieři a Aurelien Fontenoy.

400 Kč
Tax included

Hurry up! Only 1 item(s) left in Stock!
We accept the following payment methods
  • Visa
  • PayPal
  • MasterCard

Pokud jste majitelem CNC brzdových špalků Heatsink (popř. i jiného výrobce CNC brzdových špalků) a již Vám dosluhuje stávající brzdová směs, je toto volba právě pro Vás. Při zakoupení samotné gumičky šetříte své náklady s každou výměnou brzdového obložení. Navíc si můžete zvolit typ gumičky a testovat tak při každé výměně jiný model s jinou brzdnou směsí.

Gumička Heatsink - MODRÁ je navržen pro jemně broušené ráfky, jedná se o měkkčí směs, která dodává kvalitní výkon i při velice jemném broušení! Směs Vás nezklame i při středním nabroušení a je pak více kousavá. Při silném nabroušení se směs rychleji sjíždí díky své měkkčí směsi, nicméně když se zakousne tak už nepustí. Gumička Heatsink MODRÁ disponuje 8mm směsi.

Tvrdost gumičky je 85A na stupnici SHORE A.

Brzdný výkon je opravdu úžasný a překvapí i zkušené jezdce.
Hmotnost gumičky: 2g (1ks)

Cena uvedena za 1 pár gumiček (osazení jedné brzdy).

BRREFHEATB
1 Item

Specific References

Comments (0)
No customer reviews for the moment.

Náhradní gumičky / špalíky HEATSINK MODRÉ

400 Kč