close

This website makes use of cookies to enhance browsing experience and provide additional functionality. For more info see: Privacy Policy terms.

List of products by brand Coustellier

Coustellier je v podstat pÞjmen jedn z nejznmjäch trialovùch rodin ve Francii, ale i ve svt! Michel Coustellier otec legendrnho Gillese Coustelliera a Giacoma Coustelliera, resp. bratró, kteÞ tvoÞ st trialov historie!

Coustellier je v podstat pÞjmen jedn z nejznmjäch trialovùch rodin ve Francii, ale i ve svt! Michel Coustellier otec legendrnho Gillese Coustelliera a Giacoma Coustelliera, resp. bratró, kteÞ tvoÞili a stle tvoÞ velkou st svtov trialov historie! Tito dva borci se vìdy umiséovali na pÞednch pÞkch, svtovùch pohró a jsou soust TOP 10 ve svt! ápalky kter jejich otec Michel pÞedstavil jiì pÞed mnoha lety jsou ovÞen nejenom bratry, ale i mnoha dalämi äpikovùmi jezdci z celho svta!

Price Kč800.00

Jeden z nejúspěšnějších trialových brzdových špalků přímo do Michel Coustellier (otec legendárního Gillese a Giacoma Coustelliera) ve velice pevném plastovém těle. Naprosto dokonalý brzdný účinek za všech podmínek. Špalky používá mnoho TOP riderů světa!

Load more
That's all