New products

Top sellers

List of products by brand Continental

Znaku Continental asi netÞeba dlouho pÞedstavovat. Pneumatiky Continental jsou vyrbny Nmecku a je tak zaruena prvotÞdn kvalita, kter je znt na kaìdm vùrobku a to nejenom npisem "hand made in Germany"!

Znaku Continental asi netÞeba dlouho pÞedstavovat. Pneumatiky Continental jsou vyrbny Nmecku a je tak zaruena prvotÞdn kvalita, kter je znt na kaìdm vùrobku a to nejenom npisem "hand made in Germany"! Pneumatiky vyrb Continental jiì od svho zaloìen. NejdÞve pro automobily, motorky a pozdji tak pro sv nemotorov jednostop bratry a sestry.

Price 1500.00 Kč

Pneumatiku Continental Cross King popisuje výrobce jako tzv. Trail All-rounder, resp. pneumatiku, která podrží vždy a všude. Model Cross King nabízí skvělou přilnavost díky patentované směsi Black Chilli, nízkou váhu (kevlarová pneumatika), nízký odpor díky profilu který se snadno adaptuje povrchu.

Price 1450.00 Kč

Aktualizovaný model pneumatiky CONTINENTAL TRAIL KING 2,4" s vložkou Protection Apex která zvyšuje odolnost proti proražení a snižuje tak šanci defektu. Velice přilnavá úprava BlackChilli compound přispívá k vysoké přilnavosti a podrží v těch nejtěžších podmínkách. Nově nižší váha o cca 135g oproti předchozí verzi 2017!