New products

Top sellers

List of products by brand Heatsink Bikes

Brzdov äpalky Heatsink jsou jedny z nejlepäch na svt. ápalky jsou run vyrbny ve Velk Britnii jiì nkolik let a po mnoho let slouì tm nejlepäm pÞi jejich zvodnm i amatrskm jeìdn.

Brzdov äpalky Heatsink jsou jedny z nejlepäch na svt. ápalky jsou run vyrbny ve Velk Britnii jiì nkolik let a po mnoho let slouì tm nejlepäm pÞi jejich zvodnm i amatrskm jeìdn. Za zmnku stoj urit UCI rideÞi jako napÞ. bratÞi CoustellieÞi a Aurelien Fontenoy. Brzdov äpalky jsou navrhovny od jezdcó k jezdcóm a to väe dokazuje äirok äkla jezdcó, kter se spolhaj prv na Heatsink!

Price Kč1,180.00

Trialové brzdové špalky HeatsinkBikes jsou jedničkou na trhu a nyní přichází s variantou i pro V-Break! Maximální kousavý zážitek si tedy můžete užít i na véčkových brzdách! Určeno pro středně silne, nebo silně broušené ráfky. Směs vyvinuta ve spolupráci s Michelem Coustellierem.

Price Kč400.00

Brzdové špalky Heatsink jsou jedny z nejlepších na světě. Špalky jsou ručně vyráběny ve Velké Británii již několik let a po mnoho let slouží těm nejlepším při jejich závodním i amatérském ježdění. Za zmínku stojí určitě UCI rideři jako např. bratři Coustellieři a Aurelien Fontenoy.