close

This website makes use of cookies to enhance browsing experience and provide additional functionality. For more info see: Privacy Policy terms.

List of products by brand Heatsink Bikes

Brzdov äpalky Heatsink jsou jedny z nejlepäch na svt. ápalky jsou run vyrbny ve Velk Britnii jiì nkolik let a po mnoho let slouì tm nejlepäm pÞi jejich zvodnm i amatrskm jeìdn.

Brzdov äpalky Heatsink jsou jedny z nejlepäch na svt. ápalky jsou run vyrbny ve Velk Britnii jiì nkolik let a po mnoho let slouì tm nejlepäm pÞi jejich zvodnm i amatrskm jeìdn. Za zmnku stoj urit UCI rideÞi jako napÞ. bratÞi CoustellieÞi a Aurelien Fontenoy. Brzdov äpalky jsou navrhovny od jezdcó k jezdcóm a to väe dokazuje äirok äkla jezdcó, kter se spolhaj prv na Heatsink!

Price Kč25.00

Sealing o-ring with size 4x2mm for rim brakes SAMONE Hydro-AJ. Ring is made from nitrile rubber (NBR) and is used for sealing of the brake lever system. This ring fist on the barbed fitting bolt and closing bold. We recommend use this sealing with plastic lubricant type LV 2-3.

Price Kč400.00

Brzdové špalky Heatsink jsou jedny z nejlepších na světě. Špalky jsou ručně vyráběny ve Velké Británii již několik let a po mnoho let slouží těm nejlepším při jejich závodním i amatérském ježdění. Za zmínku stojí určitě UCI rideři jako např. bratři Coustellieři a Aurelien Fontenoy.

Price Kč1,180.00

Trialové brzdové špalky HeatsinkBikes jsou jedničkou na trhu a nyní přichází s variantou i pro V-Break! Maximální kousavý zážitek si tedy můžete užít i na véčkových brzdách! Určeno pro středně silne, nebo silně broušené ráfky. Směs vyvinuta ve spolupráci s Michelem Coustellierem.

Load more
That's all