List of products by brand Crewkerz

Znaku CREWKERZ netÞeba dlouho pÞedstavovat, jelikoì je v trialovm svt velice dobÞe znm dky svùm inovacm a velice kvalitnm produktóm, kter pouìvaj ti nejlepä jezdci svta!

Znaku CREWKERZ netÞeba dlouho pÞedstavovat, jelikoì je v trialovm svt velice dobÞe znm dky svùm inovacm a velice kvalitnm produktóm, kter pouìvaj ti nejlepä jezdci svta! Nekompromisn bezchybn kvalita CREWKERZ je zrukou spokojenosti i tch nejnronjäch jezdcó. Dlouholet zkuäenosti s vùvojem kol znaek ATOMZ a pot zrozen nov znaky dalo CREWKERZ opravdu mnoho!

Price Kč80.00

Black rim tape for 24" rims. Rim tape is 40mm wide. Made for rear trial rims which are very wide. Made from elastic PVC.

Price Kč130.00

Foam grips CREWKERZ from durable foam. Grips are very thin and light. You can use them with or without gloves. The package includes the handlebar closing cups.

Price Kč150.00

Klasické gumové gripy pro pohodlný úchyp řidítek. Gripy jsou určené pro použití s rukavicemi. Gripy krásně sednou na řidíka a pevně je obejmou. Při suchém nasazení se vůbec neprotáčí a ihned pevně sedí.

Price Kč190.00

Náhradní pružinka napínáku řetězu ke kolům CREWKERZ a také Atomz Quark. Velice kvalitní a pevná pružinka, která pevně napíná řetěz  a nedochází k prověšení řetězu a následnému vytahování článků.

Price Kč250.00

Spare part for CREWKERZ hubs. Lockring of splined cog on CREWKERZ WAW thru axle hub in red color. Lockring keeps the splined cog (SHIMANO system) on hub . Lockring have a inside screw and can be tight with a wrench key.

Price Kč350.00

Pojistný šroub pro kliky CREWKERZ AS30. Tento šroub je součástí celého setu klik AS30, který je určen pro kola s pressfit středovým složením jako Cleep a Jealousy. Pevné stažení klik za pomoci pojistného šroubu s hvězdičkou pro klik. Pro utažení použijte klíč Shimano TL-FC16.