Výrobci

Zde jsou 40 výrobci.


 • Firma A2Z se od svého vzniku vždy zaměřovala na veškeré vybavení ke kotoučovýcm brzdám, ať už mechanickým nebo hydraulickým. Jejich komponenty jsou známé po celém světě svojí precizností a kvalitou zpracování. Vždy když je třeba vymněnit jakoukoliv součástku u Vaší kotoučové brzdy, nebojte se sáhnout po A2Z, jejichž komponenty testují profi jezdci po celém světě!

 • Ashima

  0 produktů

  Ashima se již od svého počátku zabývá výrobou veškerých doplňků a toho nejlepšího vybavení pro brzdové ústrojí. Zaměřuje se jak na ráfkové, tak kotoučové brzdy, hydraulické i mechanické. Ashima se snaží každým rokem přijít s něčím novým a prozatím se jí to dost dobře daří. Co můžeme čekat dál? To se nechápe překvapit, ale Ashima jde stále dál a dál "without limit".


 • Avid je bezesporu legendou mezi bikovými značkami zabývajícími se výrobou brzd a brzdového příslušenství. Legendární mechanické kotoučové brzdy jako BB5 a BB7 jsou známé snad mezi všemi bikery! Dlouhá životnost, odolnost a kvalita, tak to je v několika málo slovech vše co vystihuje Avid!


 • CLEAN to je značka za kterou nestojí nikdo jiný než sám Abel Mustieles, který je několikanásobným mistrem světa na 20" kole! Po svém odchodu od značky Ozonys se rozhold jít za svým cílem zbudovat novou unikátní značku CLEAN, skrze kterou si plní svůj sen!


 • Značku Continental asi netřeba dlouho představovat. Pneumatiky Continental jsou vyráběny Německu a je tak zaručena prvotřídní kvalita, která je znát na každém výrobku a to nejenom nápisem "hand made in Germany"! Pneumatiky vyrábí Continental již od svého založení. Nejdříve pro automobily, motorky a později také pro své nemotorové jednostopé bratry a sestry.


 • Coustellier je v podstatě příjmení jedné z nejznámějších trialových rodin ve Francii, ale i ve světě! Michel Coustellier otec legendárního Gillese Coustelliera a Giacoma Coustelliera, resp. bratrů, kteří tvořili a stále tvoří velkou část světové trialové historie! Tito dva borci se vždy umisťovali na předních příčkách, světových pohárů a jsou součástí TOP 10 ve světě! Špalky které jejich otec Michel představil již před mnoha lety jsou ověřené nejenom bratry, ale i mnoha dalšími špičkovými jezdci z celého světa!


 • Značku CREWKERZ netřeba dlouho představovat, jelikož je v trialovém světě velice dobře známá díky svým inovacím a velice kvalitním produktům, které používají ti nejlepší jezdci světa! Nekompromisní bezchybná kvalita CREWKERZ je zárukou spokojenosti i těch nejnáročnějších jezdců. Dlouholeté zkušenosti s vývojem kol značek ATOMZ a poté zrození nové značky dalo CREWKERZ opravdu mnoho!


 • CROSS KING je poměrně mladou firmou pocházející z Francie, která již od počátků směřuje veškeré své oblečení tak aby sedělo zejména bikerům různých disciplín. V poslední době se však zaměřila zejména na trial a jedním z členů teamu je například i Aurelien Fontenoy (MTB Elite 26")!


 • Společnost Williamson-Dickie byla založena v roce 1922. Začínala původně jako fabrika na montérky v Texasském Fort Worthu a nakonec se stala největším výrobcem pracovního oblečení na světe - oblečení které má výdrž a snese i to nejtvrdší zacházení. V polovině devadesátých let dorazila do Evropy druhá vlna Dickiesmanie - a přinesli ji američtí skejťáci a BMX-Bikeři, kteří Dickies objevili pro sebe a rychle z něho udělali svou kultovní značku.


 • Firma DT SWISS je jak už název naznačuje původem ze Švýcarska a vyznačuje se jako většina produktů, které jsou Made in Switzerland tou nejvyšší kvalitou! DT SWISS se již několik let zabývá výrobou drátů, ráfků, nábojů, tlumičů/vidlic a nářadím pro jejich správné usazení a údržbu.

 • Exustar

  0 produktů

  Značka Exustar patří mezi velice oblíbené mezi všemi bikery. Výrobce klade důraz na originalitu a kvalitu. Boty Exustar vozí i ti nejlepší a jejich komponenty mají vždy originální tvar a vzhled! Mezi specialitky patří např. pedály ve tvaru kytary, nebo znaku Jing-Jang. To vše k Exustaru patří a cyklo komponenty si oblíbí každý. 


 • Značka Ferdus je ryze českého původu. Ferdus navazují na dlouhou historii gumárenskou výrobu ve Zlíně. Trvalý vývoj nových materiálů a investice do výrobních zařízení jsou základními kameny osobitého výrobního způsobu Ferdus. Jejich sady pro opravu duší či pneumatik jsou základem každého cykloservisu, ale i rekreačního jezdce.


 • "First All the Way" je motto firmy FIRST BICYCLE COMPONENTS CO., LTD z Taiwanu. Déle jak 27 let se zabývá výrobou komponentů pro cyklistiku. K hlavním produktům patří hlavová složení, středové osy, kliky a převodníky.

  Neustálý vývoj v oblasti komponentů a spolupráce s kvalitními designéry umožňuje firmě udávat trend v tomto segmentu a pravidelně uvádět na trh moderní komponenty nejvyšší kvality. Tím se firma FIRST prosadila také jako kvalitní a stabilní OEM partner pro renomované výrobce cyklistických komponentů

 • Galaxy

  0 produktů

  GALAXY je česká značka kvalitních dospělých i dětských kol, koloběžek, odrážedel s širokou řadou dílů a cyklodoplňků.  Horská kola Galaxy jsou svou kvalitou preferovaná i u několika závodních týmů.


 • Brzdové špalky Heatsink jsou jedny z nejlepších na světě. Špalky jsou ručně vyráběny ve Velké Británii již několik let a po mnoho let slouží těm nejlepším při jejich závodním i amatérském ježdění. Za zmínku stojí určitě UCI rideři jako např. bratři Coustellieři a Aurelien Fontenoy. Brzdové špalky jsou navrhovány od jezdců k jezdcům a to vše dokazuje široká škála jezdců, které se spoléhají právě na Heatsink!


 • Značka HEBO® vznika se zaměřením na tvorbu unikátních produktů, specializovaných na jezdce, kteří milují 2 kolá vozidla resp. motorky a kola! Největšího úspěchu se firma dočkala na poli u TRIALU, který odstartoval její neustálý růst již od roku 1993. Díky svému neustálému vývoji a úspěchu značka pokračuje a sklízí úspěch i na poli ENDURO.


 • Všechny HOPE díly jsou vyráběny ve Velké Británii na CNC strojích z nejkvalitnějších materiálů. Nekompromisní kvalita, bezkonkurenční spolehlivost, vysoká účinnost a variabilita, nadčasovost a jednoduchá údržba jsou přednostmi všech HOPE výrobků.


 • Slovenský výrobce CNC dílů a komponentů! Značka Hydro-AJ je odnoží AJ-Components, resp. výrobce CNC dílů pro automobilový průmysl, která je zárukou kvality výroby. Hydro-AJ klade důraz na precizní zpracování a ty nejlepší použité materiály!


 • Díly Javax jsou vyráběny na Taiwanu v již zaběhlých továrnách s trialovými komponenty. Jejich kvalita se tak odráží v každém kousku díky dlouholetým zkušenostem! Jejich velice zajímavé ceny jsou lákavé jak pro starší profesionály, tak pro mladší začátečníky!


 • Kabra je čistě trialová společnost založená v roce 2009 ve Valencii a to jezdcem mezinárodního formátu Juanda de la Peňa. Juanda se pustil do vlastních návrhů závodních speciálů, které sám testuje a důvěřuje jim na mezinárodních soutěžích!

  První kousek vyrobený touto trialovou fabrikou přišel na světlo světa v roce 2009. Jednalo se o 24" speciál Kabra F-24, který sklidil po celém světě veliké a dobré ohlasy. Kabra tak nějak spustila 24" trialovou mánii a odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Další výrobci se pustili do 24" kol a rámů a netrvalo dlouho a 24" speciály se začaly ukazovat na soutěžích.

  Komponenty této mladé společnosti jsou na velmi vysoké úrovni, jelikož jsou vyráběny v Evropě (Španělsko) a v současné době Kabra rozšířila Kabra svoje portfolio o spoustu dalších rámů včetně klasických 20" a 26" speciálů!

  Kabra tak nasadila vlastní bojový styl "Kabrearte" s kterým hodlá válcovat konkurenci!

Košík  

produkt (prázdný)

Slevy

Zobrazit slevy