Volnoběžka ROCKMAN 18 zubů / 135 poloh ŠROUBOVACÍ

FWROCK13518

Volnoběžka / volnoběžný pastorek od ROCKMAN BIKES se 135 polohami! Tolik poloh v jedné otáčce volnoběžného pastorku, to už je opravdu slušný rachot! 18 zubů pastorku je nejrozšířenější trialový standard. Volnoběžka nedává žádný prostor k prošlápnutí do prázdna a každé ťuknutí do pedálů dává okamžitou odezvu! Volnoběžku je možné našroubovat na klasický závit kliky nebo náboje.

1 950,00 Kč
S DPH Odesíláme do 24 hodin.
Počet
Skladem

  • Odesíláme do 24 hod. Odesíláme do 24 hod.
  • Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů. Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů.

- trialová volnoběžka od ROCKMAN BIKES se 135ti polohami
- volnoběžka má 18 zubů (standardní velikost pro trialové použití)
- 135 poloh (3 sety 3 pevných praporků, zapadající do pastorku volnoběžky se 45 zuby)
- volnoběžka je určena pro řetěz o délce 1/2"

- osazení praporků samostatnou pružinkou pro precizní krok a přesné zapadnutí v každé poloze
- dvojí zapouzdření ložisek a minimální výkyv při otáčení
- speciální upínací spona drží ložisko pevně uvnitř volnoběžky
- dvojí zapouzdření pro utěsnění volnoběžky před nečistotami
- vnější strana volnoběžky má otvory na "tisícihran" (jako u ISIS středových os) pro snadné odšroubování volnoběžky z klik či náboje bez použití dalšího zbytečného nářadí
- závit o velikosti (1.37 X 24tpi)
- možno našroubovat jak na kliku, tak na náboj
- hmotnost volnoběžky: 175g

UPOZORNĚNÍ:
Volnoběžka není osazena integrovaným oddálením (kroužek) od kliky nebo rockringu, je třeba oddálit volnoběžku dodatečně, pro zajištění volného chodu. Některé rockringy nemusí disponovat integrovaným oddálením (malý výstupek okolo otvoru pro nasazení na kliku sloužící jako tenká podložka). V takovém případě doporučujeme použít malou 1mm podložku volnoběžky. V případě osazení na kliku bez rockringu předem ověřte, zda je klika přizpůsobena volnoběžce bez oddálení, resp. zda musíš použít malý hliníkový 1mm silný kroužek / podložku.

 

POZNÁMKA:
Před použitím doporučujeme propláchnout vnitřní mechanismus malou drážkou mezi vnitřní a vnější otočnou částí (pastorkem) vstříknutím mazacího spreje (např. WD-40), aby došlo k výplachu nečistot usazených uvnitř mechanismu, které se mohou usadit v průběhu výroby. Volnoběžku několikrát (min. 20x) protoč o celou obrátku volnoběhu a setři vycházející nečistoty. Zajistíš vyčištění a rozpohybování zavíracích praporků uvnitř volnoběžky! Dodatečné protočení již nainstalované volnoběžky bez zátěže není na škodu! Tento postup doporučujeme opakovat cca 1x do měsíce nebo při každém větším znečištění volnoběžky! Neprovedení těchto úkonů může vést ke ztrátě záruky! Užitím výše uvedeného postupu prodloužíš životnost volnoběžky a užiješ si ježdění bez křupání a přeskakování!

FWROCK13518
2 ks

Specifické reference

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.