zavřít

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Další informace viz.: Podmínky ochrany osobních údajů.

U NÁS MŮŽETE PLATIT PŘES PAYPAL
U NÁS MŮŽETE PLATIT PŘES PAYPAL
čec 01, 2020 0 Komentáře

Snažíme se postupně vylepšovat náš eshop jak to jen jde. Nyní jsme se rozhodli zprovoznit na našem eshopu službu PayPal.

Jedná se o velice moderní, bezpečnou a rychlou platební službu, kterou může využívat každý po celém světě! 

Od dnešního dne, můžete své objednávky uhradit přímo na eshopu! Konec platbě na dobírku. Pokud u tedy nechcete platit za balíky v hotovosti kurýrovi či přepravní společnosti, můžete vše vyřídit na našem eshopu. Výhodou služby PayPal je zejména to, že na eshopu nezadáváte číslo platební karty a Vaše platba je tak mnohem bezpečnější. Podmínkou je Však vlastnit účet u služby PayPal a mít v ní zaregistrovanou Vaší platební kartu. Registrace je však velice jednoduchá a navíc v češtině viz.: https://www.paypal.com/cz/webapps/mpp/home.

Další výhodou je, že PayPal používá mnoho provozovatelů a nejenom eshopů a můžete tak platit celosvětově za cokoliv bez toho aniž by jste komukoliv dalšímu museli sdělit Vaše platební údaje. Dle našeho názoru je lepší mít platební údaje u jednoho provozovatele jakým je PayPal než u více prodejců (eshopů). Evidence komu jste své platební údaje karty předali je věc další a né každý si dělá pečlivé poznámky kdy kam své údaje karty zadal, aby např. zažádal o jejich smazání.

Ještě jeden malý bonus sebou PayPal platby přinesly. Na eshopu nyní můžete platit v Českých korunách (CZK) ale také v Eurech (€)!

Věříme že si službu PayPal oblíbíte stejně tak jako my!

Komentáře

Přihlaste se nebo se zaregistrujte, abyste mohli psát komentáře

Hledání blogu

Kategorie

archiv blogu

poslední články

Populární články

Tagy příspěvek