zavřít

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Další informace viz.: Podmínky ochrany osobních údajů.

OZONYS A BONZ NA FUNTOWN
OZONYS A BONZ NA FUNTOWN
zář 22, 2020 0 Komentáře

Možná už jste zaznamenali co se stalo mezi OZONYS BIKES a SERIOUS GROUP pod kterou spadá CREWKERZ, WAW, WPP, SCORPIO BIKES. Jednoduše....tato skupina zakoupila OZONYS BIKES, a s tím také značku BONZ. Všechny z uvedených jsou TOP značkami na poli cyklotrialu a to co přinesla zpráva je vcelku logické vyústění situace na trhu.

ZPRÁVA ZE SERIOUS GROUP

„Serious Group is proud to announce the purchase of Ozonys, Bonz and SphereBike to complete its offer in the world of Sport Urban Bike.
With Crewkerz and Waw, this acquisition reinforce Serious‘ s offer.
By adding these products, Serious continues its diversification strategy in France and abroad.
Customers will be able to find all the Ozonys and Bonz products on the Serious Connection website in March 2019.“

Serious Staff

Zdroj: Oficiální newsletter od Serious Group


VÝZNAM PRO ČESKOU REPUBLIKU

Co taková zpráva ale znamená pro Českou republiku? Na první pohled nejspíš nic zásadního, protože to určitě neznamená že OZONYS či BONZ končí, ale naopak v ČR započne tak trochu novou éru. Distribuce těchto kol resp. značek nyní přechází pod FUNTown.cz (fa. Marek Tryner), který je partnerem Serious Group a dovozcem značek, CREWKERZ, WAW, SCORPIO. 

ZMĚNY NA KOLECH OZONYS

Již u pár jezdců, kteří jsou sponzorovaní od Ozonys / Bonz jste mohli vidět několik změn v osazení kol. Kola byly osazená díly CREWKERZ / WAW a tak to vypadá, že nedojde jen na změnu majitele, ale i změny v kolech a jejich osazení a do budoucna pravděpodobně i tomu jakým vývojem kola půjdou. Můžeme určitě očekávat velikou kompaktibilitu dílů CREWKERZ / WAW a OZONYS a nejspíš i několik dalších změn v designu rámů či dílů.

DOSTUPNOST ZBOŽÍ

Jelikož se jedná o poměrně žhavou novinku, budeme Vás postupně a průběžně informovat o novinkách na poli OZONYS BIKES a BONZ. Budeme také naskladňovat položky těchto značek a určitě se tak nemusíte bát ohledně dostupnosti těchto značek v ČR. Co není skladem, dokážeme velice rychle objednat ale skladové zásoby se určitě postupně rozšíří.

Nezapomeňte sledovat náš FUNTown.cz Facebook abyste nezmeškali žádnou novinku!

Komentáře

Přihlaste se nebo se zaregistrujte, abyste mohli psát komentáře

Hledání blogu

Kategorie

archiv blogu

poslední články

Populární články

Tagy příspěvek