START RAKETY FUNTOWN!
START RAKETY FUNTOWN!
lis 01, 2019 0 Komentáře

ANO trvalo to dlouho!
ANO bylo na čase!

Upřímně se přiznávám, že to celé zabralo mnohem více času než bych si představoval! Postavit tuhle raketu (nový eshop) byl v plánu již v roce 2017, ale bylo toho dokola tolik, že jsem se k tomu vůbec nedostal a celá práce začala nabírat obrátky až koncem roku 2018. Plán byl také spustit raketu před Vánoci a když už se to nestihlo na Vánoce, tak alespoň na Nový rok, ale ani to se nestihlo. Jsem ale rád, že je nová raketa odstartovala i když to mělo zpožděn skoro jako starty raket NASA! Dost o raketách, přejdu rovnou k věci.

Zákaznické účty se neztratí

S novým webem přišla otázka co s registracemi našich zákazníků. Přeci jen nechci nutit všechny do registrací nových, takže jsem se snažil přenést maximum ze všech zákaznických účtů! Podařilo se přenést všechny účty, včetně zabezpečených hesel a také Vaše adresy. Bohužel se nepodařila přetáhnout historie objednávek. Jednak by to znamenalo poměrně vysokou náročnost na čas a také finance. Nicméně pokud budete kdykoliv dohledávat co jste si u nás objednali, není problém. Dejte nám vědět a my Vám určitě rádi pomůžeme objednávky dohledat.

Mobil, tablet, pc...

Je úplně jedno odkud nyní budete přistupovat k novému biketrialovému / cyklotrialovému eshopu FUNTown.cz, funguje totiž všude. Resp. je jedno jestli budete nakupovat na mobilu, tabletu, notebooku, nebo stolním pc. Stránky se tomu automaticky přizpůsobí a prohlížení tak bude pohodlnější i s menší obrazovkou na kterou prostě starý web připravený nebyl. Konečně!

Mnohem více možností

S novým eshopem bude výběr trialových kol, dílů a komponentů doufám jednodužší. Upravené menu, rozdělené do několika hlavních kategorií pro rychlejší navigaci. Možnost zobrazení náhledu zboží, snadné přiblížení fotografie bez nutnosti jejího otevírání. Větší obrázky pro přehled nad zbožím a automatické rozbalování dalších a dalších produktů během scrollování stránkou bez nutnosti stránky přepínat. Košík je nyní přehlednější a zadání adresy apod. je mnohem zábavnější a jednodušší. Tady si musím nasypat popel na hlavu, protože jsem u starého webu při tvorbě grafiky vůbec neuvažoval nad něčím jako je UX eshopu (pohodlnost ovládání) a tak to vše šlo kapku do kytek. Jednoduše konečně budete mít k dispozici nové drobnosti, které potěší.

Spousta plánů a málo času

V plánu je toho mnoho a to od plateb kartou, přes možnost jednoduše vracet zboží, po seznam přání apod. Jenže to vše bere čas a finance. Času je málo a investice nejsou minimální, takže to vše nabere zpoždění. Nicméně díky přechodu na nové jádro systému budeme mít mnoho možností k rozvoji, takže se určitě zajímavých vylepšení dočkáte.

Dík za trpělivost

Určitě díky všem, kteří měli se starým webem co byl rezavější než rozpadlá ISS. Samozřejmě se opět dočkáme chvíle, kdy i nový web bude starý, ale minulost už mě poučila a budu se snažit aktualizovat častěji než jednou za 6 let. Ano to je totiž doba po jakou stará verze webu běžela. První objednávka přišla 30.1.2013 a to je památný den kdy to začalo fungovat více seriózně jako obchod s trialovými koly FUNTown.cz po odchodu trialshop.cz což byl tak trochu studenský projekt během vysoké školy :-). Díky všem co to podpořili a dali tak vzniknout eshopu FUNTown.cz - Distribuce a prodej biketrialových, cyklotrialových kol a komponentů!

Komentáře

Přihlaste se nebo se zaregistrujte, abyste mohli psát komentáře

Hledání blogu

Kategorie

archiv blogu

poslední články

Populární články

Tagy příspěvek