TESTUJTE ZDARMA PÁKU SAMONE
TESTUJTE ZDARMA PÁKU SAMONE
led 05, 2018 0 Komentáře

Překvapil Vás nadpis ZDARMA? Ne tohle opravdu není žádná Black Friday nabidka, nebo klamavá reklama! Tohle souvisí s naší jistotou o kvalitách trialové hydraulické brzdové páky SamOne Hydro-AJ.

Ve spolupráci se spol. AJ-Components chceme dát šanci těm, které láká brzdová páka SamOne, ještě než do ní investují svoje vlastní peníze. Chápeme, že se jedná o komponent, který nestojí málo peněz a nechceme nikoho tlačit k tomu, aby koupoval zajíce v pytli!

Po téměř ročním testování páky i u nás v obchodě s biketrialovými koly a trialovými díly FUNTown.cz věříme a chceme, abyste měli také šanci páku vyzkoušet. Budete z ní nadšení stejně jako my!

Podmínky testování

1. Brzdovou páku SamOne dostanete kompletní s brzdiči Magura a naplněnou.
2. Brzdu můžete mít a testovat po maximální dobu 30 dní.
3. Po uplynutí testovací doby nám zašlete brzdu zpět na naši adresu:

Marek Tryner
U lipové aleje 719/26
Praha 10 - Dubeč
107 00

4. Objednávku testování nám zašlete emailem na adresu info@funtown.cz
5. Na uvedený email nám zašlete informaci od kdy by jste rádi páku testovali a my Vám zašleme informaci zda je páka volná nebo je nutné dohodnout jiný termín
6. Společně uzavřeme velice jednoduchou smlouvu o výpůjčce, kterou si můžete prohlédnout ZDE (po odsouhlasení termínu Vám pošleme dokument k vyplnění a podpisu), jejíž podepsaný sken nám pošlete na náš email.
7. Brzdu zasíláme bezplatně Českou poštou - Balík do ruky
8. Lhůta pro testování začíná běžet ode dne doručení do Vašich rukou
9. Za konec testovací lhůty považujeme 30tý den od doručení a tento ten nám nejpozději zašlete brzdu zpět (Českou poštou - Balík do ruky, kurýrem, popř. Zásilkovnou společně se sledovacím číslem balíku)
10. Pro případný požadavek na prodloužení doby testování nás kontaktujte před uplynutím lhůty (tu Vám můžeme prodloužit v případě, že nebude čekat na páku jiný zájemce o testování v pořadí za Vámi)Na závěr

Nebojte se zničení páky! Páka toho vydrží opravdu hodně a pokud s ní spadnete a odřete, tak Vás za to nikdo pokutovat ani napadat nebude. V trialu se prostě padá a my to chápeme. Pokud se Vám během testování podaří páku zničit, zašlete nám ji zpět, my ji opravíme a popř. pošleme zpět k pokračování testu.


Na jaké kolo je možné páku použít

Páka má delku hadičky Magura 115cm resp. pohodlně ji nasadíte i na 26” trialové kola zadní brzdu. Pokud chcete páku na přední brzdu, jednoduše smotáte hadičku u řidítek. Prosíme Vás abyste se nesnažili hadičku zkracovat na požadovanou délku v případě že potřebujete kratší, mohli by jste si zbytečně znepříjemnit testování zavzdušněnou brzdou.

To je vše……čas začít testovat!!!

Komentáře

Přihlaste se nebo se zaregistrujte, abyste mohli psát komentáře

Hledání blogu

Kategorie

archiv blogu

poslední články

Populární články

Tagy příspěvek