zavřít

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Další informace viz.: Podmínky ochrany osobních údajů.

KARBONOVÝ KOKPIT CLEAN COMBO
0 Komentáře
Nový celokarbonový kokpit CLEAN COMBO který představil CLEAN TRIALS na svém kole CLEAN K1 WC. Karbonový představec a karbonová řidítka spojená do jednoho dílu. Novinka s kterou přišel CLEAN TRIALS je unikátem ve světe trialu, který ještě nikdo nikdy nepoužil. Zajímavá kombinace, která sebou nese velice nízkou váhu, ale také nevýhody v možnostech nastavení sklonu.
PLATBA KARTOU? NENÍ PROBLÉM!
0 Komentáře
Opět jsme vylepšili náš eshop! Nyní bude nákup na našem trialovém eshopu FUNTown.cz opět o něco příjemnější! Zavedli jsme na eshopu možnost platby kartou!
NOVÁ PÁKA CLEAN TRIALS
0 Komentáře
Určitě jste si všimli že v CLEAN TRIALS již nějakou dobu testují nový model brzdové páky, která má brzy přijít do prodeje.
U NÁS MŮŽETE PLATIT PŘES PAYPAL
0 Komentáře
Zprovoznili jsme platby přes PayPal. Nyní můžete na eshopu platit za Vaše objednávky ihned bez nutnosti dobírky, nebo plateb převodem!
NOVÉ MODELY CREWKERZ JEALOUSY!
0 Komentáře
Předobjednávka nových modelů trialových kol Crewkerz Jealousy a Jealousy ULTIMATE 2019. Standardní a vylepšená veze trialových kol CREWKERZ s karbonovými řidítky, karbonovou vidlicí a dalšími vylepšeními.

Hledání blogu

poslední články

Populární články