• Sleva
  • -500,00 Kč

Brzda HOPE TRIAL ZONE | včetně kotouče

HOPETZR

Všechny HOPE díly jsou vyráběny ve Velké Británii na CNC strojích z nejkvalitnějších materiálů. Nekompromisní kvalita, bezkonkurenční spolehlivost, vysoká účinnost a variabilita, nadčasovost a jednoduchá údržba jsou přednostmi všech HOPE výrobků.

Umístění
Brzda
5 400,00 Kč
4 900,00 Kč Ušetříte 500,00 Kč
S DPH Odesíláme do 24 hodin.
Počet
Poslední kus skladem

  • Odesíláme do 24 hod. Odesíláme do 24 hod.
  • Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů. Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů.

Tato brzda byla navržena specificky pro trialové použití a žádné jiné. Její nekompromisní "kousavý" záběr nedovoluje použití na jiná kola!

 

Pouze pro DOT 4 nebo 5.1 brzdovou kapalinu!!!
 

Třmen brzdy bylo vyfrézováno z jednoho kusu velice kvalitního leteckého hliníku 2014 T6, který celé brzdě dodává vysokou pevnost a zvyšuje brzdnou sílu. Velice precizní a masivní brzdný účinek zaručují obří 25mm hliníkové pístkyPístky jsou vybaveny magnetickým uchycením destiček, pro jejich pevné a a snadné usazení.
 

Brzdová páčka je vytvořena ze stejného materiálu, opět z jednoho jediného kusu kovu. Oddělitelná objímka pro uchycení na řidítka, dovoluje snadnou montáž, či demontáž bez sundavání gripů. Součástí brzdové páky ja i integrovaná nádržka, kter zaručuje dostatečné dávkování kapalinou pro celý otevřený systém. Nastavitelná vzdálenost páky od řidítka je samozřejmostí.
 

Brzda je dodávána se standartní černou hadicí.
 

Brzda je standartně barvena kvalitním černým eloxem s laserem vypálenou "trialovou" grafikou. Kvalitní eloxovaná barva odolá jakémukoliv počasí a je odolná vůči poškrábání apod.
 

BRZDA JE DODÁVÁNA VČETNĚ KOTOUČE HOPE TRIAL!
Brzdu je dodávána s uchycením
 třmenu PM (Post Mount).

Váha brzdy: 240g + 89g (+14g šrouby)

Brzda je naplněna a připravena k okamžitému použití!

HOPETZR
1 ks

Specifické reference

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.