zavřít

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Další informace viz.: Podmínky ochrany osobních údajů.

Ráfková hydraulická brzda MAGURA HS33 | 2-prstá | Černá

2700246

Firma Magura se zabývá výrobou brzd již několik let a má na svém kontě i tuto legendární ráfkovou hydraulickou brzdu, kterou značí HS33 již od jejího vzniku. V průběhu let prošla několika změnami a vylepšeními a nyní jí můžete mít v její poslední verzi.

2 450,00 Kč
2 150,00 Kč Ušetříte 300,00 Kč
S DPH Odesíláme do 24 hodin.
Počet
Skladem

  • Odesíláme do 24 hod. Odesíláme do 24 hod.
  • Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů. Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů.

Model ráfkové brzdy od Magury od největšího výrobce tohoto typu brzd!

Jedná se určitě o nejpopulárnější ráfkovou hydraulickou brzdu na světě! 

POZOR! Brzda je dodávána s Magura EVO2 adaptéry pro uchycení brzdy na V-Break úchyty.
Pokud potřebujete uchycení na 4-šrouby, je třeba zakoupit extra brzdové objímky.

- Tělo celé brzdy je vyrobeno z lehkého nově navrženého materiálu CARBOTECTURE, který vyvýjí magura a činí tak brzdu pevnější a zároveň lehčí! Jedná se o uzavřený systém bez expanzní nádobky.

- Nová kovaná hliníková páčka odpovídá designu řady " MT " kotoučových brzd (mějte ale prosím na paměti, že řada pák MT z kotoučových brzd není kompatibilní s touto brzdou).
Brzdová páčka je především širší a mírně zaoblenější než u předchozích modelů , což je velmi pohodlné. Model 2-prsté páky nabízí skvělý pákový efekt a díky tomu i výkon brzdy. Nastavení brzdové páčky blíže k řidítkům je velice jednoduché díky jedinému T25 šroubku, kterým lze nastavit požadovanou vzdálenost od řídítek.


- Nový odvzdušňovací EBT (Easy Bleed Technology) systém. Stačí pouze napustit plnou injekční stříkačku minerálním olejem a přes brzdové třmeny tlačit olej do brzdného systému resp. do další stříkačky s otvorem napojené na páce. Na páce stačí povolit odvzdušňovací šroub vedle hadičky, kterou bude olej vytékat ven. Toť vše...opět je odvzdušňování velmi jednoduché!

- Magura používá stejný systém zapuzdření celého systému jako u předešlých modelů a stále nabízí 5ti letou záruku proti náhlému zavzdušnění (po registraci na magura.com).

- Celá brzda je dodávána s 2m dlouhou hadičkou, kterou je možno kdykoliv před používáním zkrátit (vše potřebné naleznete v balení)! Hadička je vyrobena z velice pevného plastu, který se nerozpíná a brzda tak neztrácí účinnost. Průměr pístku v páčce 14mm, zaručuje velice slušný výkon.

- Nově je brzda navržena jako flip-flop (není nutné sundavat grip při sundání páky a páka je oboustranná), je tedy jedno zda jste pravák nebo levák, jestli preferujete pravo nebo levo stranou páku pro vaší přední či zadní brzdu. Páku jednoduše otočíte jak je vám libo a ona bude stále stejne funkční bez změny vzhledu, vyčnívajících šroubků apod. Pro upevnění páky stačí utáhnout pouhé dva šroubky u řidítek. Nový vylepšený TPA šroub, který je konečně vytvořen z pevné oceli pro lepší trvanlivost a životnost.

- Brzdové třmeny, které nabízejí stále perfektní brzdný účinek jako jejich předchůdce roku 2005, nicméně s menší úpravou designu a průchodek pro kapalinu. Brzdové hadičky jsou nyní ještě lépe chráněny krytykou a je tak velice nepravděpodobné, že by mohlo dojít ke střižení hadičky právě v tomto místě!

Brzda je naplněná a připravena k okamžitému nasazení a použití.

Hmotnost koplet brzdy: 272g (1 brzda, bez EVO2 adaptérů či objímek, včetně brzdových špalků)

2700246
2 ks

Specifické reference