OBECNÁ USTANOVENÍ


Dodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktu a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Jedná se o pracovní dny, které uplynou od závazného potvrzení objednávky a jejím doručením ke kupujícímu. V případě, že je dodací lhůta delší nebo není možné zboží dodat, je zákazník informován neprodleně po zjištění této skutečnosti.

Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Osobní odběr v našem obchodě není možný. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na místo uvedené kupujícím. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje doklad o zaplacení (daňový doklad).

Při převzetí zboží od přepravce doporučujeme důkladně zkontrolovat zboží bezprostředně při jeho převzetí. V případě, že je obal poškozený nebo se objevují jiné skutečnosti, které nasvědčují, že by mohlo být poškozené i samotné zboží, doporučujeme zásilku nepřebírat nebo sepsat zápis o poškození zásilky s řidičem přepravní služby. Nevytkne-li kupující vady zásilky bez zbytečného odkladu, může po něm Dodavatel požadovat náhradu škody, která mu v souvislosti s tímto prodlením vznikla. Sepsaný zápis o škodě usnadní řešení případné reklamace.

Podepsáním přepravního listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že zásilka není mechanicky poškozené. Proto raději před podpisem pečlivě zkontrolujte obal a u spotřebičů balených do igelitové fólie i samotné zboží.

Nepřijme-li zákazník objednanou zásilku, způsobí tím prodávajícímu škodu (poštovné, balné...), která může být následně vymáhána občansko-právní cestou!

Všechny níže uvedené ceny jsou uváděny vč. zákonné výše DPH.

Při nákupu zboží nad 5 000,-Kč je doprava zdarma!

Vnitrostátní přeprava (po ČR)


Pro vnitrostátní přepravu po České republice nabízíme hned několik možností přepravců. 

Dle volby přepravce je zboží doručování přímo na adresu uvedenou v objednávce, nebo na výdejní místo, kde si zásilku osobně můžete vyzvednout. Všechny zásilky jsou pojištěné a je možné je sledovat pomocí systému Trac&Trace každého přepravce. 

E-shop automaticky nabídne nejvhodnějšího dopravce dle typu objednaného zboží a naopak z nabídky vyřadí přepravce, kteří danou objednávku nedokážou odbavit.

E-shop automaticky vypočte cenu přepravy u zvoleného přepravce dle typu objednaného zboží (finálního rozměru a váhy balíku) a přičte k ceně objednávky zboží.

V případě že e-shop nenabídne žádnou možnost přepravy, kontaktuje nás prosím na email: info@funtown.cz a my se Vám pokusíme nabídnout jiné možnosti přepravy.

Nabízíme tyto přepravce

Země doručení Název přepravce Cena přepravy
Česká republika Česká pošta Zásilkovna DPD Česká republika Toptrans od 60,-Kč

Sledování zásilek

Přepravce Track&Trace
Česká pošta https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka
Zásilkovna https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani
DPD Česká republika https://www.dpd.com/tracking/(lang)/cs_CZ
Toptrans https://www.toptrans.cz/preprava/cs/sledovani-zasilky

 

Mezinárodní přeprava


Mezinárodní přeprava je možná do níže uvedených zemí. Do jiných než níže uvedených zemí není možné prostřednictvím e-shopu funtown.cz Vaše objednávky zaslat.

Pokud potřebujete zásilku doručit do jiné než níže uvedené země, kontaktujte nás prosím na email: info@funtown.cz a my se Vám pokusíme nabídnout jiné možnosti přepravy. Dle volby přepravce je zboží doručování přímo na adresu uvedenou v objednávce, nebo na výdejní místo, kde si zásilku osobně můžete vyzvednout.

Všechny zásilky jsou pojištěné a je možné je sledovat pomocí systému Trac&Trace každého přepravce. Odkazy ke sledování zásilek u každého přepravce uvádíme níže.

E-shop automaticky nabídne nejvhodnějšího dopravce dle typu objednaného zboží a cílové země a naopak z nabídky vyřadí přepravce, kteří danou objednávku nedokážou do Vaší zvolené cílové země přepravit.

E-shop automaticky vypočte cenu přepravy u zvoleného přepravce dle typu objednaného zboží (finálního rozměru a váhy balíku) a přičte k ceně objednávky zboží. Pozor při výpočtu ceny přepravy dochází k přepočtu z CZK do EUR dle aktuálního kurzu. Ceny v tabulce jsou pouze orientační. Skutečnou cenu přepravy určuí e-shop během Vaší objednávky.

Pro země, které nejsou v EU zóně mohou platit speciální podmínky přepravy a také různé celní sazby a platby DPH. Pro tyto informace prosím kontaktujte Vaše celní úřady pro upřesnění podmínek celních sazeb a povinností jako příjemce zboží.

Nabízíme přepravu do těchto zemí

Země doručení Název přepravce Cena přepravy
Maďarsko Csomagküldő , Magyar Posta Zrt. , Express One , DPD Hungary , Česká pošta od 3,5 €
Německo DHL , Česká pošta od 5,9 €
Polsko Przesylkownia , Poczta Polska , InPost , Česká pošta od 3,5 €
Rakousko Österreichische Post , Česká pošta od 6,2 €
Slovensko Zásielkovňa , Toptrans , Slovenská pošta
od 3,5 €
Itálie GLS od 10 €

Sledování zásilek Track & Trace

Přepravce Track & Trace
Česká pošta https://www.postaonline.cz/en/trackandtrace/-/zasilka
Zásielkovňa https://www.zasielkovna.sk/vyhladavanie
DPD Hungary https://www.dpd.com/tracking/(lang)/hu_HU
Toptrans https://www.toptrans.cz/preprava/cs/sledovani-zasilky
Slovenská pošta https://tandt.posta.sk
Csomagküldő https://www.csomagkuldo.hu/kereses
Magyar Posta Zrt. https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal
Express One https://eurodis.com/track-trace
DHL https://www.dhl.cz/cs/express/sledovani_zasilek.html
Przesylkownia https://www.przesylkownia.pl/sledzenie
Poczta Polska https://emonitoring.poczta-polska.pl
InPost https://inpost.pl/sledzenie-przesylek
Österreichische Post https://www.post.at/sendungsverfolgung.php
GLS https://gls-group.eu/CZ/en/parcel-tracking

Společnost Marek Tryner / IC: 86892509 si vyhrazuje právo na změnu "Dodací podmínky" uvedených na webovém portálu www.funtown.cz