zavřít

Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení prohlížení webu a poskytování dalších funkcí. Další informace viz.: Podmínky ochrany osobních údajů.

OBECNÁ USTANOVENÍ


Dodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktu a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Jedná se o pracovní dny, které uplynou od závazného potvrzení objednávky a jejím doručením ke kupujícímu. V případě, že je dodací lhůta delší nebo není možné zboží dodat, je zákazník informován neprodleně po zjištění této skutečnosti.

Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Osobní odběr v našem obchodě není možný. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na místo uvedené kupujícím. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje doklad o zaplacení (daňový doklad).

Při převzetí zboží od přepravce doporučujeme důkladně zkontrolovat zboží bezprostředně při jeho převzetí. V případě, že je obal poškozený nebo se objevují jiné skutečnosti, které nasvědčují, že by mohlo být poškozené i samotné zboží. Doporučujeme zásilku nepřebírat nebo sepsat zápis o poškození zásilky s řidičem přepravní služby. Nevytkne-li kupující vady zásilky bez zbytečného odkladu, může po něm Dodavatel požadovat náhradu škody, která mu v souvislosti s tímto prodlením vznikla. Sepsaný zápis o škodě usnadní řešení případné reklamace.

Podepsáním přepravního listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že zásilka není mechanicky poškozené. Proto raději před podpisem pečlivě zkontrolujte obal a u spotřebičů balených do igelitové fólie i samotné zboží.

Nepřijme-li zákazník objednanou zásilku, způsobí tím prodávajícímu škodu (poštovné, balné...), která může být následně vymáhána občansko-právní cestou!

Zboží zasíláme prostřednictvím těchto služeb:

 1. Česká pošta - Balík do ruky
 2. Zásilkovna
 3. Kurýr DPD 
 4. Slovenská pošta
 5. DHL
 6. Poczta Polska
 7. InPost
 8. Österreichische Post
 9. Magyar Posta Zrt.
 10. Express One
 11. Toptrans

Při nákupu zboží nad 5000,-Kč hradí dopravu prodávající!

(Neplatí pro objednávky, či doručovací adresy mimo Českou republiku.)


1. ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY


Doručuje do těchto zemí:

 • Česká republika

Způsoby platby:

 • Dobírkou (platba kurýrovi České pošty v místě dodání)
 • Předem převodem na náš účet vedený u Air Bank a.s.

Služba České pošty “Balík do ruky” je moderní, rychlá a spolehlivá přeprava zásilek do hmotnosti 30kg s garantovanou dobou dodání.

Česká pošta garantuje dodání Balíku do ruky nejpozději následující pracovní den (do 24hod.) po dní podání. Balíky větších nebo nepravidelných rozměrů (neskladné) jsou dodány nejpozději druhý pracovní den po dni podání, resp. do 48hod.

Díky možnosti sledování Track&Trace můžete také sledovat cestu Vaší zásilky od jejího podání až po její doručení k Vašim rukám. Sledovací číslo zásilky Vám automaticky sdělí Česká pošta prostřednictvím sms či emailu. V případě potřeby si jej u nás můžete vyžádat na emailu: info@funtown.cz

Při zasílání balíků po ČR je možné nevyzvednutí zásilky v den dodání. Kurýr Vám poté uloží Váš balík na nejbližší kmenové poště (dle doručovací adresy, PSČ). Uložení zásilky při nezastižení na uvedené doručovací adrese platí i pro zákazníky platící jinou metodou než dobírkou (viz. níže). Zásilku si poté můžete vyzvednout na kmenové poště během následujících 14ti dnů. Pokud nedojde k vyzvednutí zásilky během této doby, zásilka je navrácena odesílateli (prodávajícímu).

V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení prostřednictvím https://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/zdoUvodniStranka.action, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit dispozice pro svoji zásilku. 

Formulář Vám nabízí: volbu dodání zásilky dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den. 

2. ZÁSILKOVNA


Doručuje do těchto zemí:

 • Česká republika
 • Slovensko
 • Maďarsko
 • Polsko

Způsoby platby:

 • Dobírkou (platba kurýrovi České pošty v místě dodání)
 • Předem převodem na náš účet vedený u Air Bank a.s.

Služba Zásilkovna je služba, kterou lze bezpečně a bez obav zasílat i cenné věci. Přeprava cenností až do výše 20 tis. korun za velice atraktivní nízké ceny přepravy.

Díky možnosti sledování Sledování zásilky můžete také sledovat cestu Vaší zásilky od jejího podání až po doručení k Vašim rukám. Sledovací číslo zásilky Vám vždy sdělíme prostřednictvím emailu.3. KURÝR DPD
(pouze Česká republika)


Služba Kurýr DPD je služba, kterou lze bezpečně a bez obav zasílat i cenné věci. Přeprava cenností až do výše 20 tis. korun za velice atraktivní nízké ceny přepravy.

Díky možnosti sledování Sledování zásilky můžete také sledovat cestu Vaší zásilky od jejího podání až po doručení k Vašim rukám. Sledovací číslo zásilky Vám vždy sdělíme prostřednictvím emailu.

Službou Kurýr DPD zasíláme zboží pouze do České republiky!

Způsoby platby při přepravě kurýrem DPD:

 • Dobírka (platba kurýrovi v místě dodání)
 • *Předem převodem na náš účet vedený u Air Bank a.s.
 • *Poukázkou typu A na náš účet vedený u Air Bank a.s.
 • *Službou PayPal na účet: info@funtown.cz
   

Cena za přepravu zboží: 85,-Kč bez dobírky, 110,-Kč se službou dobírka (balné neúčtujeme)

Poznámka:
*Pokud jste hradili částku za objednané zboží službou PayPal, převodem z účtu, či poukázkou neplatíte dobírku, kurýr či kmenová pošta Vám vydá balík na základě předložení průkazu totožnosti (Občanský průkaz, Pas).


 

5. SLOVENSKÁ POŠTA 
(pouze Slovensko)


Služba Slovenská pošta je určena zejména našim zákazníkům na Slovensku, pro lepší dostupnost přepravních služeb. rychlá přeprava cenností až do výše 20 tis. CZK za velice atraktivní nízké ceny přepravy.

Díky možnosti sledování Sledování zásilky můžete také sledovat cestu Vaší zásilky od jejího podání až po doručení k Vašim rukám. Sledovací číslo zásilky Vám vždy sdělíme prostřednictvím emailu. 

Službou Slovenská pošta zasíláme zboží pouze na Slovensko!

Způsoby platby při přepravě Slovenskou poštou:

 • Dobírka (platba kurýrovi v místě dodání)
 • *Předem převodem na náš účet vedený u Air Bank a.s.
 • *Službou PayPal na účet: info@funtown.cz

Cena za přepravu zboží na Slovensko: 145,-Kč bez dobírky, 170,-Kč se službou dobírka (balné neúčtujeme). Ceny přepravy účtujeme v € a přepočítáváme aktuálním kurzem.

Poznámka:
*Pokud jste hradili částku za objednané zboží službou PayPal, převodem z účtu, či poukázkou neplatíte dobírku, kurýr či kmenová pošta Vám vydá balík na základě předložení průkazu totožnosti (Občanský průkaz, Pas).


Společnost Marek Tryner / IC: 86892509 si vyhrazuje právo na změnu "Dodací podmínky" uvedených na webovém portálu www.funtown.cz