Značky

 • A2Z

  A2Z

  Firma A2Z se od svého vzniku vždy zaměřovala na veškeré vybavení ke kotoučovýcm brzdám, ať už mechanickým nebo hydraulickým. Jejich komponenty jsou známé po celém světě svojí precizností a kvalitou zpracování. Vždy když je třeba vymněnit jakoukoliv součástku u Vaší kotoučové brzdy, nebojte se sáhnout po A2Z, jejichž komponenty testují profi jezdci po celém světě!

 • Ashima

  Ashima

  Ashima se již od svého počátku zabývá výrobou veškerých doplňků a toho nejlepšího vybavení pro brzdové ústrojí. Zaměřuje se jak na ráfkové, tak kotoučové brzdy, hydraulické i mechanické. Ashima se snaží každým rokem přijít s něčím novým a prozatím se jí to dost dobře daří. Co můžeme čekat dál? To se nechápe překvapit, ale Ashima jde stále dál a dál "without limit".

 • Avid

  Avid

  Avid je bezesporu legendou mezi bikovými značkami zabývajícími se výrobou brzd a brzdového příslušenství. Legendární mechanické kotoučové brzdy jako BB5 a BB7 jsou známé snad mezi všemi bikery! Dlouhá životnost, odolnost a kvalita, tak to je v několika málo slovech vše co vystihuje Avid!

 • Bionic

  Bionic

  Značka BIONIC je vyráběna v koncernu společně se značkou ZHI, kterou založil jezdec YAO ZHI. Ten se svým týmem designérů a jezdců produkuje již několik let trialové komponenty za skvělé ceny. Značka se snaží poučit z chyb ostatních výrobců a přidat vždy nějaký svůj nápad. Vytváří tak komponenty skvělé kvality, které jsou dostupné i tenčí peněžence.

 • BONZ

  BONZ

  BONZ to je značka původem z Francie, která je dceřinou společností firmy OZONYS, vyrábějící jedny z nejlepších trialových rámů na světě. Vznik BONZ šel ruku v ruce s výrbou OZONYS rámů a těmito trialovými komponenty jsou osazovány všechny jejich rámy. BONZ se vyznačuje neustálým vývojem, mnoha karbonovými komponenty a dlouhou řadou jezdů, kteří všechny komponenty dlouhodobě testují v závodních i tréninkových podmínkách.

 • Clean Trials 2.0

  Clean Trials 2.0

  CLEAN to je značka za kterou nestojí nikdo jiný než sám Abel Mustieles, který je několikanásobným mistrem světa na 20" kole! Po svém odchodu od značky Ozonys se rozhold jít za svým cílem zbudovat novou unikátní značku CLEAN, skrze kterou si plní svůj sen!

 • Continental

  Continental

  Značku Continental asi netřeba dlouho představovat. Pneumatiky Continental jsou vyráběny Německu a je tak zaručena prvotřídní kvalita, která je znát na každém výrobku a to nejenom nápisem "hand made in Germany"! Pneumatiky vyrábí Continental již od svého založení. Nejdříve pro automobily, motorky a později také pro své nemotorové jednostopé bratry a sestry.

 • Coustellier

  Coustellier

  Coustellier je v podstatě příjmení jedné z nejznámějších trialových rodin ve Francii, ale i ve světě! Michel Coustellier otec legendárního Gillese Coustelliera a Giacoma Coustelliera, resp. bratrů, kteří tvořili a stále tvoří velkou část světové trialové historie! Tito dva borci se vždy umisťovali na předních příčkách, světových pohárů a jsou součástí TOP 10 ve světě! Špalky které jejich otec Michel představil již před mnoha lety jsou ověřené nejenom bratry, ale i mnoha dalšími špičkovými jezdci z celého světa!

 • Crewkerz

  Crewkerz

  Značku CREWKERZ netřeba dlouho představovat, jelikož je v trialovém světě velice dobře známá díky svým inovacím a velice kvalitním produktům, které používají ti nejlepší jezdci světa! Nekompromisní bezchybná kvalita CREWKERZ je zárukou spokojenosti i těch nejnáročnějších jezdců. Dlouholeté zkušenosti s vývojem kol značek ATOMZ a poté zrození nové značky dalo CREWKERZ opravdu mnoho!

 • Cross King

  Cross King

  CROSS KING je poměrně mladou firmou pocházející z Francie, která již od počátků směřuje veškeré své oblečení tak aby sedělo zejména bikerům různých disciplín. V poslední době se však zaměřila zejména na trial a jedním z členů teamu je například i Aurelien Fontenoy (MTB Elite 26")!

 • CYCLUS Tools

  CYCLUS Tools

  Cyclus Tools® je původem německý výrobce nářadí pro cyklistiku a všechny co mají rádi kvalitní nářadí. Nářadí na kolo od CYCLUS tools, tak poslouží nejenom profesionálům, ale také hobby servisům a technikům. Veškeré nářadí je vyráběno v Evropě a prochází neustálou kontrolou výstupní kvality.

 • DT Swiss

  DT Swiss

  Firma DT SWISS je jak už název naznačuje původem ze Švýcarska a vyznačuje se jako většina produktů, které jsou Made in Switzerland tou nejvyšší kvalitou! DT SWISS se již několik let zabývá výrobou drátů, ráfků, nábojů, tlumičů/vidlic a nářadím pro jejich správné usazení a údržbu.

 • Ferdus

  Ferdus

  Značka Ferdus je ryze českého původu. Ferdus navazují na dlouhou historii gumárenskou výrobu ve Zlíně. Trvalý vývoj nových materiálů a investice do výrobních zařízení jsou základními kameny osobitého výrobního způsobu Ferdus. Jejich sady pro opravu duší či pneumatik jsou základem každého cykloservisu, ale i rekreačního jezdce.

 • First Components

  First Components

  "First All the Way" je motto firmy FIRST BICYCLE COMPONENTS CO., LTD z Taiwanu. Déle jak 27 let se zabývá výrobou komponentů pro cyklistiku. K hlavním produktům patří hlavová složení, středové osy, kliky a převodníky.

 • Hashtagg

  Hashtagg

  Hashtagg je francouzsko-taiwanská společnost, kterou v roce 2014 založil Dominik Hermance. Od roku 2017 se plně věnujeme trialovým komponentům a veškerou svou energii věnují do vytváření těch nejlepších dílů pro vaše trialové kolo. Jejich závodní DNA se zaměřuje nad každým detailem Hashtagg komponentů a snaží se, aby jejich komponenty vynikaly: nízkou hmotností, odolností a vysokou účinností. Rozhodněte se pro absolutní závodní trialovou řadu komponentů Hashtagg!

 • Heatsink Bikes

  Heatsink Bikes

  Brzdové špalky Heatsink jsou jedny z nejlepších na světě. Špalky jsou ručně vyráběny ve Velké Británii již několik let a po mnoho let slouží těm nejlepším při jejich závodním i amatérském ježdění. Za zmínku stojí určitě UCI rideři jako např. bratři Coustellieři a Aurelien Fontenoy. Brzdové špalky jsou navrhovány od jezdců k jezdcům a to vše dokazuje široká škála jezdců, které se spoléhají právě na Heatsink!

 • HEBO®

  HEBO®

  Značka HEBO® vznika se zaměřením na tvorbu unikátních produktů, specializovaných na jezdce, kteří milují 2 kolá vozidla resp. motorky a kola! Největšího úspěchu se firma dočkala na poli u TRIALU, který odstartoval její neustálý růst již od roku 1993. Díky svému neustálému vývoji a úspěchu značka pokračuje a sklízí úspěch i na poli ENDURO.

 • HOPE

  HOPE

  Všechny HOPE díly jsou vyráběny ve Velké Británii na CNC strojích z nejkvalitnějších materiálů. Nekompromisní kvalita, bezkonkurenční spolehlivost, vysoká účinnost a variabilita, nadčasovost a jednoduchá údržba jsou přednostmi všech HOPE výrobků.

 • Javax

  Javax

  Díly Javax jsou vyráběny na Taiwanu v již zaběhlých továrnách s trialovými komponenty. Jejich kvalita se tak odráží v každém kousku díky dlouholetým zkušenostem! Jejich velice zajímavé ceny jsou lákavé jak pro starší profesionály, tak pro mladší začátečníky!

 • Kabra

  Kabra

  Kabra je čistě trialová společnost založená v roce 2009 ve Valencii a to jezdcem mezinárodního formátu Juanda de la Peňa. Juanda se pustil do vlastních návrhů závodních speciálů, které sám testuje a důvěřuje jim na mezinárodních soutěžích!

 • Kenda

  Kenda

  Výrobce pneumatik a duší. Kenda je neodmyslitelnou součástí cyklistického průmyslu a to zejména jako zpracovatel kaučuku, výrobce pneumatik a duší. Rozličný sortiment pneu a duší, který nabízí potěší každého jezdce a to hlavně svojí kvalitou a příznivou cenou.

 • KMC

  KMC

  KMC je proslusým výrobcem řetězů pro celou škálu cyklistických sportů a nejnom pro ně. Jejich řetězy patří mezi nejlepší na světě a díky svému širokému spektru působnosti si vybere naprosto každý. Např. jejich BMX řetězy K710 jsou natolik oblíbené že je využivá mnoho jezdců nejenom na BMX, ale i pro trial či fixed-gear!

 • MAGURA

  MAGURA

  Firma Magura původem z Německa se zabývá výrobou brzd již několik let a má na svém kontě i několik legendárních hydraulických brzd, jako např. model ráfkových hydraulických brzd HS33. Zabývá se výrobou odpružených vidlic a nejen jejich brzdy patří mezi nejlepší na světě!

 • Maxxis

  Maxxis

  Maxxis je značkou gumárenskou, resp. její výroba se zaměřuje např. na pneumatiky, duše a jiné gumárenské výrobky. Jejich výrobky jsou známé po celém světě a není tajemstvím že jejich pneumatiky využívají i ty nejlepší z nejlepších! Maxxis dbá na vysokou kvalitu zároveň s nízkou cenou a díky tomu je tato značka velice oblíbená mezi dlouho řadou jezdců!

 • Mitas

  Mitas

  Český výrobce kvalitních pneumatiky nejenom na kola, ale také pro automobilový a zemědělský průmysl. Výrobce extrémně odolných duší jak pro trialová kola, tak MTB speciály či DH stroje.

 • Mortop

  Mortop

  Mortop je značkou zabývající se výrobou nejrůznějších komponent pro cyklistiku. Svým komponentům se snaží vždy vštípit originalitu, kvalitný zpracování a povedený design. Jejich produkty se vyznačují i nízkou váhou, která je dnes velice důležitou součástí každého komponentu.

 • OBR BIkes

  OBR BIkes

  Mladá značka původem ze Singapuru, která ale zasáhla trh poměrně rázně a to hned výrobou biketrialových a cyklotrialových pneumatik pro malé 20" speciály! To po čem jezdci dlouho volali se nakonec splnilo v podání OBR (Own by riders)! což je zkratka "Vlastněno jezdci". Nabídka komponentů OBR Bikes se bude postupně rozšiřovat.

 • Ozonys

  Ozonys

  OZONYS je značka trialových kol, kterou založil Bruno Arnold a vyvinul společně s týmovými jezdci OZONYS velice populární modely trialových kol po celém světě! Unikátní design a návrhy komponentů BONZ! Ozonys CURVE nebo ROXXOR to jsou modely kol, které si našly jezdce po celém světě a to i mezi závodníky jakými jsou např. Gilles Coustellier nebo Dominik Oswald.

 • Play-Bike

  Play-Bike

  Vcelku mladá firma Play-Bike se vyprofilovala velice rychle a zabývá se především výrobou trialových, rámů, vidlice a celkově veškerých komponent potřebných pro tento druh sportu.

 • POC

  POC

  Společnost POC, přední výrobce přileb, brýlí, neprůstřelných vest, oblečení a doplňků pro sněhové sporty a cyklistiku, byla založena v roce 2005 ve Švédsku. Posláním společnosti POC je "chránit životy a snižovat následky nehod sportovců a všech, kteří se jimi chtějí stát" a má křišťálově čistou vizi poskytovat optimalizovanou osobní ochranu a bezpečnost prostřednictvím vývoje produktů nezpochybnitelné kvality a významu. Na podporu svého vývoje a kvality založila společnost POC dvě vědecká fóra, POC Lab a WATTS Lab, která sdružují ty nejlepší mozky v oblasti výzkumu, medicíny a bezpečnosti, aby poskytovaly poradenství v oblasti nového výzkumu a trendů.

 • Pro-Carbon Racing

  Pro-Carbon Racing

  Pro-Carbon Racing je značka pocházející z Velké Británie a má na svědomí velice širokou nabídku karbonových součástí trialových a klasických motorek.

 • Reset Bikes

  Reset Bikes

  Reset je značka původem z Kanady a svojí činnost začala již před mnoha léty a to výrobou 24" ocelového rámu, který vyrábí dodnes. Později přinesla značka Reset titanový střed, který patří mezi oblíbené komponenty mezi trialovou komunitou.

 • RIBO

  RIBO

  RIBO se zabývá zejména výrobou trialových bot. Za svou historii již sestavili několik velice dobře známých a oblíbených modelů s přezkou a tkaničkami krytými svrchní vrstvou která tkaničky chrání. Jednoduché trialové boty pro trénink, ale i závodní použití!

 • Rockman Bikes

  Rockman Bikes

  Výrobce biketrialových a cyklotrialových kol, původem ze Singapuru patřící mezi špičku ve výrobě rámů a dalších komponentů. Rámy jsou ručně svářeny a jejich design patří mezi nejlepší na světě! Výrobce velice úzce spolupracuje s mnoha známými jezdci po celém světě a vytváří tak komunitu, která kola nejenom testuje, ale i navrhuje. Jedná se tedy o tvorbu rámů a kol od jezdců k jezdcům!

 • SamOne Hydro-AJ

  SamOne Hydro-AJ

  Slovenský výrobce CNC dílů a komponentů! Značka Hydro-AJ je odnoží AJ-Components, resp. výrobce CNC dílů pro automobilový průmysl, která je zárukou kvality výroby. Hydro-AJ klade důraz na precizní zpracování a ty nejlepší použité materiály!

 • Sapim

  Sapim

  Jedinečná kvalita, tuhost, pevnost, vysoká odolnost. To vše jsou hlavní znaky drátů Sapim, které vyrábí stejnojmenná značka původem z Belgie. Dráty Sapim používají ti nejlépší jezdci po celém světě a to hovoří za vše. Sapim je bezkonkurenční značkou se zárukou kvality!

 • Schwalbe

  Schwalbe

  Výrobce pneumatik a duší. SCHWALBE je neodmyslitelnou součástí cyklistického průmyslu a to zejména jako zpracovatel kaučuku, výrobce pneumatik a duší.

 • Scorpio

  Scorpio

  VŠE V JEDNOM. To je přesně to co vystihuje Scorpio. Jde o značku, která vznikla následkem dlouhodobých zkušeností s výrobou trialových kol pro jiné značky jako CREWKERZ, CLEAN TRIALS, ROCKMAN BIKES a další. Scorpio se tak rozvinulo nejenom v designéra, ale také továrnu trialových rámů a vidlic v jednom. Díky této kombinaci a dlouhodobým zkušenostem je Scorpio jeden z opravdu velkých hráčů na trhu.

 • SPANK Industries

  SPANK Industries

  Společnost SPANK INDUSTRIES je jednou z mála značek své velikosti na světě, která si sama navrhuje, vyvíjí a vyrábí kompletní řadu jedinečných a exkluzivních komponentů pro cyklistiku.

 • Sting

  Sting

  Sting je firmou výhradně cyklistickou, která se zabývá výrobou kvalitních komponent. Jejich hlavním cílem je zlepšovat své produkty každou modelovou řadou a vždy jim přidat originální vzhled. Barevnost jejich komponent je opravdu veliká a každému produktu který vytvoří dají velice líbivý kabátek několika barev, aby uspokojili touhy každého "tunera".

 • Super-B

  Super-B

  Značka která se od svého počátku zaměřuje na výrobu kvalitního cyklistického nářadí. Pokud jste domáci kutil, či takový malý "Kutil Tim" určitě si u Super-B najdete to své. Nářadí od Super-B je určeno jak začátečníkům, tak profesionálním servismanům a pro každodenní použití.

 • Trigon

  Trigon

  Trigon je značkou původem z Taiwanu a soustřeďuje se už bezmála 20let na výrobu komponent a rámů z uhlíkových vláken. Jejich zalíbení v karbonu je velice znát na každém jejich produktu a o kvalitu tak není nouze. Není tajemstvím že Trigon již několikrát vyráběl karbonové součásti jízdních kol a rámů pro ostatní velké cyklistické značky.

 • VIZ Biketrial

  VIZ Biketrial

  Výrobce VIZ Biketrial se na trhu již dobře usadil a jeho komponenty jsou hojně využívány i mezi profi jezdci jako např. Wesley Belaey. VIZ si dává na svých komponentech záležet. Barevnost a  kvalita jeho výrobků je opravdu jedinečná! Fabrika VIZ je schopná osadit Váš bike od šroubku až po celek a to na jakýkoliv rám! 

 • VP Components

  VP Components

  S více jak 30ti lety zkušeností VP Components využívá své hluboké znalosti a zkušenosti jak v produkci tak designu svých produktů, aby přetvořili základní materiály do vysoce kvalitních cyklo komponentů jako světový lídr na poli cyklistiky.

 • WAW

  WAW

  Značka Wild and Wired zkráceně WAW je podvýrobou značky CREWKERZ, která se zaměřuje na komponenty, kterými jsou kola CREWKERZ osazovány. Komponenty WAW jsou určené zejména pro trialová kola a vyznačují se tou nejvyšší kvalitou jakou můžete mezi trialovými značkami najít.

 • Wellgo

  Wellgo

  Wellgo je výrobcem pedálů, které už někdy jezdil nebo i jezdí snad každý. Pokud na pedálech nenajdete logo Wellgo, buďto máte štěstí, nebo vozíte pedály, které navrhli inženýři ve fabrice Wellgo ale vyrábějí kopie pedálů pro jinou značku. Wellgo je pravděpodobně světovým lídrem co se výroby pedálů týče a není tak divu že se jejich produkty snaží kde kdo okopírovat.

 • Yarrow Pro

  Yarrow Pro

  Yarrow Pro je značkou zabývající se výrobou podpůrných dopňků pro cyklistiku. Jejich maziva patří mezi jedny z nejlepších. Jejich ložiskové kuličky jsou jedny z nejprecizněji zpracovaných a veškeré dopňky se vyznačují vysokou kvalitou. Lubrikanty, maziva, oleje, brzdné směsi, lepení duší, kuličky ložisek, to vše je záležitostí, kde je Yarrow Pro jako ryba ve vodě.

 • ZHI Bike

  ZHI Bike

  ZHI Bike je značkou výhradně trialovou, kterou založil legendární YAO ZHI. Spolu se svými inženýri a testovacími jezdci vycházejí pravidelně se slušnou várkou novinek. Perfektní a kvalitně zpracované komponenty za skvělé ceny, to jsou hlavní přednosti výrobce ZHI Bike. Barevnost a osobitý design je znát v každém jejich produktu.