Seznam produktů podle značky WAW

Značka Wild and Wired zkráceně WAW je podvýrobou značky CREWKERZ, která se zaměřuje na komponenty, kterými jsou kola CREWKERZ osazovány. Komponenty WAW jsou určené zejména pro trialová kola a vyznačují se tou nejvyšší kvalitou jakou můžete mezi trialovými značkami najít.

Značka Wild and Wired zkráceně WAW je podvýrobou značky CREWKERZ, která se zaměřuje na komponenty, kterými jsou kola CREWKERZ osazovány. Komponenty WAW jsou určené zejména pro trialová kola a vyznačují se tou nejvyšší kvalitou jakou můžete mezi trialovými značkami najít.

Aktivní filtry

Představec WAW ULTIMATE

Cena 1 650 Kč

Nejnovější trialový představec od francouzské značky WAW! Tento představec mění mnoho let zažitá dogmata v navrhování představců na trialová kola a představuje svůj inovativní design. Dostupný v několika variantách pro 20", 24" a také 26" trialová kola.

Ložisko 6802-2RS Japan | zadního náboje WAW | thru axle

Cena 180 Kč

Náhradní ložisko typ Ložisko 6802-2RS Japan, resp. velice kvalitní ložisko japonské výroby s dvojím zapouzdřením. Ložisko je určeno pro zadní náboje WAW na pevnou osu a to jak pro verzi na kotouč, tak na ráfkovou brzdu bez uchycení kotouče. Toto ložisko Vám zaručí plynulý chod zadního náboje.

Osička předního náboje WAW | 100mm | na 9mm pevnou osu

Cena 650 Kč

Náhradní osička předního náboje WAW. Délka osičky je 100mm a je určena pro pevnou osu o průměru 9mm. Osičku je možné použít jak pro náboj WAW na kotouč tak i klasický WAW bez kotouče. Tuto osičku je možné použít také při změně WAW náboje z klasické osičky na šrouby na pevnou osu.

Ložisko 6901-2RS Japan | předního náboje WAW | pevná osa

Cena 170 Kč

Náhradní ložisko typ Ložisko 6901-2RS Japan, resp. velice kvalitní ložisko japonské výroby s dvojím zapouzdřením. Ložisko je určeno pro přední náboje WAW na pevnou osu a to jak pro verzi na kotouč, tak na ráfkovou brzdu bez uchycení kotouče. Toto ložisko Vám zaručí plynulý chod předního náboje.

Pevná osa WAW | rozteč 100mm | průměr 9mm

Cena 600 Kč

Náhradní pevná osa pro náboje CREWKERZ WAW. Pevná osa o průměru 9mm je určená pro náboje o rozteči 100mm. Utahování pomocí torx T40 klíče. Červený elox. Osa je vyrobena z velice pevného hliníku. Díky pevné ose se nemá přední kolo kam pohnout a navíc dochází ke zpevnění vidlice oproti klasickým...

Objímky ráfkových brzd WAW | IDM 4-šrouby | černé

Cena 1 200 Kč

Hliníkové objímky pro ráfkové brzdy typu MAGURA HS11, HS22, HS33. Objímky jsou určeny pro uchycení IDM 4-šrouby. Objímky jsou vyrobeny z velice pevné slitiny hliníku 7075-T6. Objímky dodáváme včetně upevňovacích M5 šroubků. Zvětšené otvory těchto objímek dovolují lepší nastavení třmenu brzdy -...

Redukce hlavového složení 1,5" na 1-1/8"

Cena 140 Kč

Redukce hlavového složení resp. spodní části hlavového složení o velikosti 1,5" na klasickou velikost krku vidlice 1 1/8". Umožňuje použití klasických vidlic (krk 1 1/8") na hlavovém složení se spodním rozměrem 1,5".

Víčko představce WAW | rovné | včetně šroubu | černé

Cena 240 Kč

Náhradní víčko WAW pro představce s rovným horním otvorem. Vrchní víčko je vyrobeno z hliníku a zajišťuje pevné spojení představce a vidlice. Ocelový šroub M6 s inbusovou hlavičkou je součástí balení. Víčko je mírně kónického tvaru se zanořením směrem do vidlice. Víčko je opatřeno černým eloxem a...

Lockring pastorku zadního náboje WAW

Cena 250 Kč

Náhradní díly náboje CREWKERZ. Lockring pastorku náboje CREWKERZ WAW v červené barvě. Lockring slouží pro pevné usazení nasazovacího pastorku systému SHIMANO. Lockring je opatřen závitem a pomocí klíče je možné jej utáhnout.

Kliky WAW AS30 | 2018 | červené doplňky

Cena 7 500 Kč

Kompletní set klik CREWKERZ WAW AS30, který je standardně osazován na kola CREWKERZ JEALOUSY. Modelový rok 2018 je oproti předchozím lehčí a ještě pevnější. Hladší přechody bez ostrých hran. Vyrobeno z extrémně pevného hliníku 7075-T6

  • Doprava zdarma

Pojistná matice volnoběžky | pro kliky WAW AS30

Cena 350 Kč

Náhradní díl pro kliky WAW AS30. Pojistná matice pro přitažení volnoběžky po nasazení na středovou osu se systémeme Shimano. Velice lehká hliníková slitina. Utažení za pomoci klíče pro kliky hollowtech II.

Chránič kotouče WAW

Cena 1 000 Kč

Jednoduchý chránič kotouče od WAW, který ale může zachránit nemalý obnos za celý kotouč. Vyrobený z hliníkové slitiny 7075-T6. Chránič kotouče je možné nasadit pouze na kola CREWKERZ JEALOUSY s pevnou osobou a žádná jiná. Váha pouhých 31,5g. Červená anodizovaná barva.