Seznam produktů podle značky VP Components

S více jak 30ti lety zkušeností VP Components využívá své hluboké znalosti a zkušenosti jak v produkci tak designu svých produktů, aby přetvořili základní materiály do vysoce kvalitních cyklo komponentů jako světový lídr na poli cyklistiky.

S více jak 30ti lety zkušeností VP Components využívá své hluboké znalosti a zkušenosti jak v produkci tak designu svých produktů, aby přetvořili základní materiály do vysoce kvalitních cyklo komponentů jako světový lídr na poli cyklistiky. Závazek VP Components je vysoká kvalita a servis společně se zaměřením na inovace, nové materiály a pokročilá technologie. Tato kombinace VP Components pomohl dostat se mezi jedny z nejlepších výrobců cyklistických komponentů na světe.

Aktivní filtry

Pedály Mirage VP-532 | nylon | výměnné piny

Cena 1 150 Kč

Plastové / nylonové pedály které nabízí velice příznivou cenu, ale bez dalších kompromisů. Pedály VP-532 Mirage kombinují velice pevný nylon zpevněný skelnými vlákny s ocelovými piny. Perfektně tvarované tělo je tenké s lehce zkoseným profilem. Piny je možné vyměnit za nové a jsou v pedály...