Seznam produktů podle značky SamOne Hydro-AJ

Slovenský výrobce CNC dílů a komponentů! Značka Hydro-AJ je odnoží AJ-Components, resp. výrobce CNC dílů pro automobilový průmysl, která je zárukou kvality výroby. Hydro-AJ klade důraz na precizní zpracování a ty nejlepší použité materiály!

Slovenský výrobce CNC dílů a komponentů! Značka Hydro-AJ je odnoží AJ-Components, resp. výrobce CNC dílů pro automobilový průmysl, která je zárukou kvality výroby. Hydro-AJ klade důraz na precizní zpracování a ty nejlepší použité materiály!

Aktivní filtry

Těsnění brzdy SAMONE 4x2mm | Nitrilový | O-kroužek

Cena 25 Kč

Těsnící o-kroužek o rozměru 4x2mm pro brzdové páky SAMONE Hydro-AJ. Kroužek je vyrobený z nitrilové pryže (NBR) a slouží k zatěsnění systému páky navlečením na trn se závitem nebo uzavírací šroub. Doporučujeme mazat plastickým mazivem typ LV 2-3.

Uzavírací šroub páky SamOne Hydro-AJ

Cena 54 Kč

Náhradní uzavírací šroub pro brzdovou páku SamOne Hydro-AJ. Šroub je vyrobený na míru páce SamOne, nicméně je možné jej použít i na standardních brzdách Magura HS33. Vyrobeno z AL 7075 s černým eloxem.

Šroub do objímky brzdové páky SAMONE Hydro-AJ

Cena 13 Kč

Náhradní díl pro ráfkovou hydraulickou brzdovovou páku SAMONE Hydro-AJ. Šroub do objímky páky pro přichycení na řidítka. Šroub je ocelový s inbusem pro pevné dotažení objímky.

Červík do páky SAMONE 4x10mm

Cena 13 Kč

Náhradní červík do páky SAMONE o velikosti 4x10mm. Červík je určený pro nastavení vzdálenosti brzdové páčky od řidítek. Pro utažení je zapotřebí inbusový klíč. V případě protáčení červíku použijte malé množství nízkopevnostního lepidla na šrouby.

Červík do páky SAMONE 4x6mm

Cena 13 Kč

Náhradní červík do páky SAMONE o velikosti 4x6mm. Červík je určený pro usazení nýtu páky a upevnění páčky v brzdovém těle. Pro utažení je zapotřebí inbusový klíč. Doporučujeme při utažení červíku nepoužívat příliš síly aby nedošlo k poškození nýtu. Pro pevné usazení červíku použijte...

Trn do hadičky SamOne Hydro-AJ

Cena 54 Kč

Náhradní díl k brzdové páce SamOne Hydro-AJ, resp. trn se závitem, který se instaluje pro spojení hadičky a trialové brzdové páky SamOne pro ráfkové hydraulické brzdy. Trn se závitem je osazený rozšířením u matice, které slouží jako dosedací plocha, abyc nedošlo k protlačení navléknutého o-kroužku.

TPA pin brzdové páky SAMONE Hydro-AJ

Cena 145 Kč

Náhradní TPA pin pro hydraulickou brzdovou páku SAMONE Hydro-AJ. Pin slouží pro přitlačení pístku do těla brzdové páky. Kulatá hlavička chrání pístek. Díky závitu je možné nastavit pomoci TPA kolečka vzdálenost špalků od ráfku resp. přitlačení TPA pinu více do brzdové páky. Vyrobeno z lehké...

Brzdová páka SAMONE HYDRO-AJ

Cena 2 400 Kč

Unikátní trialová brzdová páka SamOne Hydro-AJ pochází ze slovenské produkce firmy AJ-Components. Tato páka určená k brzdovým třmenům / brzdičům Magura HS33 má pouhých 69g! Je neskutečně pevná, vytvořená z hliníkové slitiny 7075-T6 a testovaná např. Samuelem Hlavatým!

Brzdová páčka SamOne Hydro-AJ

Cena 670 Kč

Náhradní brzdová páčka bez nádržky k brzdové páce SamOne Hydro-AJ! Páčka je z extrémně tvrdého materiálu AL 7075-T6 stejně jako tělo páky SamOne. Kvalitní elox v různém barevném provedení.

Tělo brzdové páky SAMONE

Cena 1 350 Kč

Náhradní tělo pro hydraulickou ráfkovou brzdovou páku SamOne Hydro-AJ v černé barvě. Hliníkové tělo vyrobené z velice pevné slitiny 7075-T6 s kvalitním eloxem. Tělo dodáváme samostatné bez pístku, objímky či uzavíracího šroubu, které můžete použít původní. Gravírované logo SamOne.

Nýt ocelový brzdové páky SamOne Hydro-AJ

Cena 50 Kč

Ocelový spojovací nýt brzdové páčky a těla páky SamOne. Náhradní díl pro případ, že jste svůj nýt zničili, nebo ztratili. Tento nýt je určený pouze pro brzdové páky SamOne a žádné jiné!

Objímka brzdové páky SamOne Hydro-AJ

Cena 250 Kč

Náhradní díl k brzdové páce SamOne Hydro-AJ. Objímka / víčko těla brzdové páky SamOne pro uchycení na řidítko. Objímka je vyrobena z velice pevného hliníku 7075-T6 stejně jako tělo páky ke kterému přiléhá. Uchycení pomocí nýtu 3x14.