Otestujte ZDARMA brzdovou páku SamOne!

Otestujte ZDARMA brzdovou páku SamOne!

Překvapil Vás nadpis ZDARMA? Ne tohle opravdu není žádná Black Friday nabidka, nebo klamavá reklama! Tohle souvisí s naší jistotou o kvalitách trialové hydraulické brzdové páky SamOne Hydro-AJ.

 

PROČ JDEME DO RIZIKA S TESTOVÁNÍM

Ve spolupráci se spol. AJ-Components chceme dát šanci těm, které láká brzdová páka SamOne, ještě než do ní investují svoje vlastní peníze. Chápeme, že se jedná o komponent, který nestojí málo peněz a nechceme nikoho tlačit k tomu, aby koupoval zajíce v pytli!

Po téměř ročním testování páky i u nás v obchodě s trialovými koly a komponenty FUNTown.cz věříme a chceme, abyste měli také šanci páku vyzkoušet. Budete z ní našení stejně jako my!

PODMÍNKY TESTOVÁNÍ

1. Brzdovou páku SamOne dostanete kompletní s brzdiči Magura a naplněnou.
2. Brzdu můžete mít a testovat po maximální dobu 30 dní.
3. Po uplynutí testovací doby nám zašlete brzdu zpět na naši adresu:

Marek Tryner
U lipové aleje 719/26
Praha 10 - Dubeč
107 00

4. Objednávku testování nám zašlete emailem na adresu info@funtown.cz
5. Na uvedený email nám zašlete informaci od kdy by jste rádi páku testovali a my Vám zašleme informaci zda je páka volná nebo je nutné dohodnout jiný termín
6. Společně uzavřeme velice jednoduchou smlouvu o výpujčce, kterou si můžete prohlédnout ZDE (po odsouhlasení termínu Vám pošleme dokument k vyplnění a podpisu), jejíž podepsaný sken nám pošletena náš email.
7. Brzdu zasíláme bezplatně Českou poštou - Balík do ruky
8. Lhůta pro testování začíná běžet ode dne doručení do Vašich rukou
9. Za konec testovací lhůty považujeme 30 tý den od doručení a tento ten nám nejpozději zašlete brzdu zpět (Českou poštou - Balík do ruky, kurýrem, popř. Zásilkovnou společně se sledovacím číslem balíku)
10. Pro případný požadavek na prodloužení doby testování nás kontaktujte před uplynutím lhůty (tu Vám můžeme prodloužit v případě, že nebude čekat na páku jiný zájemce o testování v pořadí za Vámi)

 

NA ZÁVĚR

Nebojte se zničení páky! Páka toho vydrží opravdu hodně a pokud s ní spadnete a odřete, tak Vás za to nikdo pokutovat ani napadat nebude. V trialu se prostě padá a my to chápeme. Pokud se Vám během testování podaří páku zničit, zašlete nám ji zpět, my ji opravíme a popř. pošleme zpět k pokračování testu.

 

NA JAKÉ KOLO JE MOŽNÉ PÁKU POUŽÍT

Páka má delku hadičky Magura 115cm resp. pohodlně ji nasadíte i na 26” trialové kola zadní brzdu. Pokud chcete páku na přední brzdu, jednoduše smotáte hadičku u řidítek. Prosíme Vás abyste se nesnažili hadičku zkracovat na požadovanou délku v případě že potřebujete kratší, mohli by jste si zbytečně znepříjemnit testování zavzdušněnou brzdou.

 

To je vše……čas začít testovat!!!

Košík  

produkt (prázdný)