Máme oblečení a chrániče HEBO

Máme oblečení a chrániče HEBO

Po oblečení HEBO začíná být hlad! V poslední době získávájí HEBO produkty a to zejména obečení, chrániče a rukavice trochu šmrnc a říz. Oproti dřívějšímu "uplému" stylu natahovacích galošů a přehnaných barev se HEBO chytá střídmějších barev a volnějšího stylu, který se líbí i nám!

 

HEBO JE V KURZU DÍKY JEZDCŮM!

HEBO se navíc pro tvorbu svých produktů pro biketrial a cyklotrial spojilo s předními jezdci jako Abel Mustieles, Vincent Hermance, Gilles Coustellier, nebo velice známý Benito Ros, či mladší nastupující hvězda Sebastian Ruiz....docela význačná jména co říkáte? Tito jezdci pak testují a navrhují zlepšení rukavic či chráničů a dalšího oblečení od HEBO!

Díky spojení velice náročných jezdců s kvalitním zpracováním, které HEBO do každého svého produktu dává společně s dávkou inovace, došlo k našemu rozhodnutí jejich produkty zařadit i do nabídky obchodu s biketrialovými / cyklotrialovými komponenty a koly FUNTown.cz.

 

NAŠE NABÍDKA NENÍ KONEČNÁ

Postupně tak budeme rozšiřovat nabídku HEBO produktů a věříme, že se budou líbit Vám, stejně jako nám. Jelikož testujeme jejich produkty na vlastní kůži, můžete si být jistí tím, že pokud shledáme nějaký jejich produkt jako nekvalitní, do nabídky nám nepáchne!

Budeme nabízet jak dětské rukavice HEBO AM Replica, tak také dětské chrániče holení HEBO XTR apod. Určitě nezapomínáme na dospělé a rukavice HEBO AM Replica či chrániče XTR najdete v eshopu i pro starší jezdce.

Kompletní nabídka HEBO produktů je k nahlédnutí ZDE!


BOTY HEBO BUNNYHOP - SAMOSKÁKAČKY?

Jako další nás čeká naskladnění bot HEBO Bunnyhop, které budou k dispozici v roce 2018 jako žhavá novinka! Samozřejmě....jedny si otestujeme na pedálech my sami!

Košík  

produkt (prázdný)