26" pneumatiky

26" pneumatiky které nabízíme jsou určené nejenom pro biketrial a cyklotrial, ale najdou uplatnění i u klasických MTB kol. Vybíráme pro Vás lehké 26” pneumatiky, které jsou ale odolné vůči proražení při skákání po překážkách. Při výběru pneumatiky je třeba brát v úvahu i váhu jezdce a dle toho vybírat váhu resp. odolnost pneumatiky. Lehká pneumatika těžkého nepodrží a stejně tak těžká lehkému nepřinese nic než zbytečnou námahu při každém skoku.

Aktivní filtry

Cena 909 Kč

Trialová přední pneumatika od CLEAN TRIALS model KOALA 26" x 2,0". Pneumatika se speciálním vzorkem o tvrdosti 50a, s minimální výškou vzorku po stranách, který v trialu není téměř třeba a s vyšším vzorkem ve středu běhounu, který zvyšuje trakci / přilnavost. Vyrovnaný odskoky, který testovali oficiální jezdci týmu CLEAN TRIALS. Váha 604g (+/- 30g).

Cena 992 Kč

Trialová zadní pneumatika od CLEAN TRIALS model KOALA 26" x 2,6". Pneumatika se speciálním vzorkem o tvrdosti 50a, s minimální výškou vzorku po stranách, který v trialu není téměř třeba a s vyšším vzorkem ve středu běhounu, který zvyšuje trakci / přilnavost. Vyrovnaný odskok, který testovali oficiální jezdci týmu CLEAN TRIALS. Váha 890g (+/- 30g).

Cena 1 091 Kč

Lehká pneumatika vyrobená společností VeeTireCo a navržená ve spolupráci značek Crewkerz a Ozonys! Trialové specifický design s nízkým dezénem pro úsporu váhy! Kevlarová konstrukce pro další snížení hmotnosti penumatiky! Váha pneumatiky 520g (+-20g).

Cena 1 198 Kč

Pneumatika vyrobená společností VeeTireCo a navržená ve spolupráci značek Crewkerz a Ozonys s úpravou směsi a vnitřní výztuže pro trialové použití! Trialové specifický design s velice přilnavým dezénem. Model KEVLAR TECH 2020 nabízí nyní ještě měkkčí směs než model KEVLAR. Kevlarová konstrukce pro další snížení hmotnosti penumatiky! Váha pneumatiky 950g...

Cena 1 198 Kč

Lehká pneumatika vyrobená společností VeeTireCo a navržená ve spolupráci značek Crewkerz a Ozonys! Trialové specifický design s velice přilnavým dezénem. Kevlarová konstrukce pro další snížení hmotnosti penumatiky! Váha pneumatiky 815g (+-30g)

Cena 1 860 Kč

Kompletní sada trialových pneumatik CLEAN TRIALS KOALA. Zadní pneumatika CLEAN KOALA ve velikosti 26" x 2,6" a přední ve velikosti 26" x 2,0" . Pneumatika se speciálním vzorkem o tvrdosti 50a, s minimální výškou vzorku po stranách, který v trialu není téměř třeba a s vyšším vzorkem ve středu běhounu, který zvyšuje trakci / přilnavost. Vyrovnaný odskoky,...