Filtrovat podle

Značka

Značka

Nové produkty

Nejprodávanější

Pneumatiky 26” pro skákání na biketrial a cyklotrial. Lehké a odolné kevlarové pneumatiky

26" pneumatiky

26" pneumatiky které nabízíme jsou určené nejenom pro biketrial a cyklotrial, ale najdou uplatnění i u klasických MTB kol. Vybíráme pro Vás lehké 26” pneumatiky, které jsou ale odolné vůči proražení při skákání po překážkách. Při výběru pneumatiky je třeba brát v úvahu i váhu jezdce a dle toho vybírat váhu resp. odolnost pneumatiky. Lehká pneumatika těžkého nepodrží a stejně tak těžká lehkému nepřinese nic než zbytečnou námahu při každém skoku.

Existuje 4 produktů.

Zobrazení 1-4 z 4 položek
Cena 1 450,00 Kč

Aktualizovaný model pneumatiky CONTINENTAL TRAIL KING 2,4" s vložkou Protection Apex která zvyšuje odolnost proti proražení a snižuje tak šanci defektu. Velice přilnavá úprava BlackChilli compound přispívá k vysoké přilnavosti a podrží v těch nejtěžších podmínkách. Nově nižší váha o cca 135g oproti předchozí verzi 2017!

Cena 1 500,00 Kč

Pneumatiku Continental Cross King popisuje výrobce jako tzv. Trail All-rounder, resp. pneumatiku, která podrží vždy a všude. Model Cross King nabízí skvělou přilnavost díky patentované směsi Black Chilli, nízkou váhu (kevlarová pneumatika), nízký odpor díky profilu který se snadno adaptuje povrchu.

Cena 1 320,00 Kč

Lehká pneumatika vyrobená společností VeeTireCo a navržená ve spolupráci značek Crewkerz a Ozonys! Trialové specifický design s nízkým dezénem pro úsporu váhy! Kevlarová konstrukce pro další snížení hmotnosti penumatiky!

Cena 1 450,00 Kč

Lehká pneumatika vyrobená společností VeeTireCo a navržená ve spolupráci značek Crewkerz a Ozonys! Trialové specifický design s velice přilnavým dezénem. Kevlarová konstrukce pro další snížení hmotnosti penumatiky!