Pneumatika CONTINENTAL Cross King RaceSport 26x2,2" (2018)

CONTICROSSKING22RS

Pneumatiku Continental Cross King popisuje výrobce jako tzv. Trail All-rounder, resp. pneumatiku, která podrží vždy a všude. Model Cross King nabízí skvělou přilnavost díky patentované směsi Black Chilli, nízkou váhu (kevlarová pneumatika), nízký odpor díky profilu který se snadno adaptuje povrchu.

1 500,00 Kč
S DPH Odesíláme do 24 hodin.
Počet
Poslední kus skladem

  • Odesíláme do 24 hod. Odesíláme do 24 hod.
  • Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů. Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů.

Pneumatika Continental Cross King vychází ze svého předchůdce modelu X-King. Cross King byl přepracován a ještě více přizpůsoben náročným podmínkám MTB ježdění. Skvělá pneumatika i pro cyklotrial resp. biketrial díky perfektní přilnavosti (patentovaná směs Continental Black Chilli) a také nízké váze (kevlarová pneumatika). Nízký valivý odpor umožňuje snadný odraz resp. rozjezd na každou překážku. Pneumatiky Contiental využívá také několikanásobný mistr světa Kenny Belaey a Aurelien Fontenoy!


- ruční výroba Made in Germany
- ultralehká kevlarová pneumatika z dílny Continental
- vyrobeno z "lepkavé" Black Chili směsi, která zaručuje výbornou přilnavost za využití uhlíkových nano částic, je tak zaručena dlouhá životnost s nízkým opotřebením běhounu bez snížení přilnavosti
- skládací kevlar snižuje hmotnost pneumatiky
- rozměr 26" x 2,2"
- TPI: 3/180
- hmotnost: 500g 

Provedení Race Sport
 

Pláště v provedení Race Sport jsou konstruované pro závodní nasazení. Pláště Vám nabídnou 3 vrstvou lehkou konstrukci společně s výrazně lepší ochranou proti defektu. Použitou technologii Black Chilli Compound bylo docíleno o 26% nižšího valivého odporu, 30% lepší adhezi a 5% vyšší počet najetých kilometrů.

 

POZOR!:
Prosím mějte na paměti že pneumatiky jsou vyráběny ručně a proto se jejich výsledná váha může lišit od té která je zde uvedena, námi uvedená hodnota je tedy přibližná orientační!).

CONTICROSSKING22RS
1 Položka

Specifické reference

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.