Pneumatika CONTINENTAL Trail King Protection 26x2,4" (2018)

TIRECONTITRIALKING24PR

Aktualizovaný model pneumatiky CONTINENTAL TRAIL KING 2,4" s vložkou Protection Apex která zvyšuje odolnost proti proražení a snižuje tak šanci defektu. Velice přilnavá úprava BlackChilli compound přispívá k vysoké přilnavosti a podrží v těch nejtěžších podmínkách. Nově nižší váha o cca 135g oproti předchozí verzi 2017!

1 450,00 Kč
S DPH Odesíláme do 24 hodin.
Počet
Poslední kus skladem

  • Odesíláme do 24 hod. Odesíláme do 24 hod.
  • Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů. Vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů.

Pneumatika CONTINENTAL Trail King Protection 26x2,4"

 

Plášť vhodný pro trial, DH, freeride a enduro ježdení, kretý vás podrží na mokru, kamenech i kořenech. V provední ProTection 26 x 2,4" je plášť vybavenen i zesílením bočnice Apex (viz. obrázek)! Tento plášť je vhodný do těžkého terénu. Plášť díky použitému dezénu s většími rozestupy má výborné samočisticí schopnosti s minimálním valivým odporem. Pneumatiku jsme osobně testovali i na použití v trialu a nutno dodat že je úžasná!!! Není tedy od věci že tuto pneumatiku použivá i Mistr světa v UCI Trialu Aurelien Fontenoy!


- ruční výroba Made in Germany - Korbach
- ultralehká kevlarová pneumatika z dílny Continental
- vyrobeno z "lepkavé" Black Chili směsi, která zaručuje výbornou přilnavost za využití uhlíkových nano částic, je tak zaručena dlouhá životnost s nízkým opotřebením běhounu bez snížení přilnavosti
- skládací kevlar snižuje hmotnost pneumatiky
- zvýšení pevnosti bočnic (Apex)
- společně s přepracovanou patkou umožńují použiťí jako Tubeless Ready pláště
- rozměr 26" x 2,4"
- TPI: 4/240
- hmotnost: 825g 

Provedení Protection
 

Pláště v provedení Protection jsou konstruované pro závodní nasazení. Pláště Vám nabídnou lehkou konstrukci společně s výrazně lepší ochranou proti defektu. To vše společně s použitou technologii Black Chilli Compound bylo docíleno o 30% snížení možnosti defektu, 25% snížení váhy!

 

POZOR!:
Prosím mějte na paměti že pneumatiky jsou vyráběny ručně a proto se jejich výsledná váha může lišit od té která je zde uvedena, námi uvedená hodnota je tedy přibližná orientační!)

TIRECONTITRIALKING24PR
1 Položka

Specifické reference

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.